Купити металочерепицю Будсервіс

Купити металочерепицю Будсервіс

Виберіть металочерепицю Будсервіс в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність металу на складі

Поставляємо металочерепицю Будсервіс по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту металочерепиці Будсервіс

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, металочерепицю Будсервіс. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису металочерепиці Будсервіс

Максимально повний розрахунок кошторису металочерепиці Будсервіс

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису металочерепиці Будсервіс з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з металочерепицею Будсервіс, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі металочерепиці Будсервіс

Якщо ви цікавитесь металочерепицею Будсервіс, як покрівельним матеріалом для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису залиште ваш номер телефону

Металочерепиця Будсервіс

Металочерепиця від Будсервісу задовольнить навіть найвибагливіших клієнтів. В асортименті можна знайти профілі на будь-який смак та стиль.
Якість готової продукції відіграє надзвичайно важливу роль, і Будсервіс завжди був зосереджений на співпраці з найкращими європейськими виробниками кровельної сталі. Таке партнерство дозволяє їм пропонувати споживачу продукцію з найвищими показниками якості і тривалості служби в країні.
Головний партнер Будсервісу - німецький концерн ThysseKrupp. Завод є ексклюзивним постачальником продукції ThysseKrupp в Україні. Інші підприємства, або закуповують метал ThysseKrupp у них, а отже, їх продукція коштуватиме дорожче, або ввозять сировину нелегально, що піддає сумнівам їхні гарантійні зобов'язання і можливості. У такому випадку посередники не матимуть підтримки заводу-виробника металу, тому й можуть виникати проблеми з виконанням гарантії.
Особливістю металу від ThysseKrupp є спеціальний шар антикорозійного покриття з цинк-магнієвого сплаву, який є набагато ефективнішим, ніж звичайний цинковий шар. Також він має ексклюзивне матове покриття Relief iceCrystal, яке змінює свою текстуру в залежності від типу освітлення та кута падіння променів. Криша з таким покриттям може виглядати матовою, дуже блискучою, однорідною або плямистою. Плями можуть нагадувати сліди від дощу або кристали льоду, що хаотично утворилися на поверхні в різних місцях.
Крім цього в асортименті "Будсервіс ІФ" є італійський виробник Arvedi, який пропонує метал зі звичайним матовим покриттям поліестером, а також більш стійким до впливу навколишнього середовища покриттям на основі поліуретану (це саме дороге покриття фінської металочерепиці RUUKKI - Pural Matt). У Arvedi це покриття називається Quartz Pietra і має крупнозернисту, блискучу поверхню, що розсіює промені у різні боки, завдяки чому виглядає об'ємно і дуже привабливо.
Також в асортименті заводу відома сировина від ArcelorMittal. Це найбільш популярний на сьогодні метал, з якого виготовляється недорога й якісна металочерепиця з високим вмістом цинку і матовим покриттям з поліестеру.
Доставку своєї продукції виробник здійснює самостійно у будь-яке місто. Тому проблем з вчасним викоанням замолень не виникає.

про матеріал

Монтаж металочерепиці Будсервіс

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі металочерепиці Будсервіс в нашій компанії, відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Будсервіс. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу металочерепиці Будсервіс

Отримати консультацію по монтажу металочерепиці Будсервіс

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону