Перебудова горища у мансардний поверх

Перебудова горища у мансардний поверх

від 450 м²
Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону

Довіряйте досвіду

За одинадцять років роботи Terizo збудовано більше тисячі дахів різної складності. Ви можете в цьому переконатися, подивившись каталог кращих об'єктів компанії, серед яких дахи з перебудованими у мансарди горищами. Наш досвід - гарантія того, що ваша покрівля буде побудована якісно та в строк.

Переглянути всі об'єкти

Вартість перебудови

Компанія Terizo завжди надає послуги за договором і бере на себе відповідальність за якість виконаних робіт, а також надає на них гарантію. Виконуємо перебудову горищ під житлову мансарду площею від 80 м2.

Переглянути повний перелік послуг і цін:

Прайс-лист. Pdf
відправляється

Відгуки клієнтів

Розрахунок нового кошторису або перевірка існуючого

На відміну від конкурентів, ми робимо максимально повні кошториси. Наш клієнт отримує повний перелік матеріалів, робіт, допоміжних механізмів та кріплення. Якщо в процесі будівництва не вносяться коригування до проекту, наш кошторис залишається незмінним. Враховуйте це при порівнянні. Якщо хочете зробити розрахунок перебудови у мансарду вашої покрівлі або перевірити існуючий кошторис - зверніться до нас.

Введіть коректний телефон
відправляється

Замовте зворотній дзвінок, залишивши ваш номер телефону

Приклад кошторису Terizo з перебудови у мансарду горища

Кошторис.PDF
Кошторис.PDF

Наші переваги

Інтернет-магазин та будівельна компанія в одній особі

Інтернет-магазин та будівельна компанія в одній особі

Гармонійне поєднання в одній особі торгової та будівельної компанії дає можливість нашим клієнтам комфортно купувати матеріали для покрівлі, фасаду або тераси не переживаючи про монтаж. Великий шоу-рум під відкритим небом дозволяє клієнтам побачити як будуть виглядати придбані матеріали вже сьогодні. А інтернет-магазин полегшує замовлення матеріалів віддалено.

12 років досвіду та репутації

12 років досвіду та репутації

Починаючи як торгова компанія, ми згодом зрозуміли, що клієнти потребують комплексних послуг не тільки під час продажу матеріалів, а й у процесі монтажу. У середньому протягом року ми монтуємо понад 20 об'єктів. І дуже уважно ставимося до питання репутації на кожному з них.

Наявність штатних будівельників

Наявність штатних будівельників

Будівельники, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Максимально повний розрахунок кошторису

Максимально повний розрахунок кошторису

Наша компанія робить детальний розрахунок матеріалів і робіт для того, щоб не виникало непорозуміння з клієнтом у майбутньому. Враховуйте це під час порівняння нашіх пропозицій за пропозиціями конкурентів.

безкоштовний розрахунок

Як ми робимо перебудову

01.

Попередній розрахунок

Попередній розрахунок робіт з перебудови мансарди робимо на підставі креслень, наданих клієнтом, або нашого проекту. В попередньому розрахунку надаємо дані по всіх необхідних матеріалах, крім детального розрахунку пиломатеріалів та кріплення. Ці дані розраховуємо на основі коефіцієнтів. Після узгодження попереднього бюджету і підтвердження замовником подальшої роботи, переходимо до наступного етапу.

02.

Розрахунок під договір

Від попереднього етапу відрізняється тим, що в ньому вже є всі точні цифри. Враховано максимально можливі затрати по доставці, оренду обладнання та механізмів. Даний документ є основою для підписання договору підряду.

03.

Підписання договору

Цей етап підтверджує наміри замовника працювати з нами. Ми ознайомлюємо замовника з графіком робіт та поставок. Після отримання авансових платежів ми завозимо обладнання, покрівельників і починаємо роботу. Контроль виконання технічних вимог здійснює закріплений за об'єктом інженер-будівельник компанії.

04.

Підписання актів виконаних робіт

Якщо термін будівництва об'єкта перевищує 20 днів, ми розбиваємо здачу робіт та фінансування на декілька етапів. Етапність робіт ми погоджуємо з клієнтом під час підписання договору. По закінченню кожного етапу, інженер-будівельник здає замовнику роботи і підписує з ним Акт про виконані роботи. Фінансування будівництва відбувається згідно кожного акту за виконані роботи.

Залишилися технічні питання? Наш інженер готовий на них відповісти

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону
Введіть коректний телефон
відправляється
Волошин Сергій

Інженер компанії Терізо