Керамічная черепиця Jacobi/Walther

Керамічная черепиця Jacobi/Walther

Виберіть керамічну черепицю Jacobi/Walther в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер для організації візиту в наш шоу-рум

Забезпечуємо прямі поставки без посередників

Поставляємо Jacobi/Walther по всій Україні

Робимо безкоштовний розрахунок кошторису у керамічній черепиці Jacobi/Walther

Ціни та опис усього асортименту керамічної черепиці Jacobi/Walther

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю Jacobi/Walther вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю Jacobi/Walther вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, керамічну черепицю Jacob/Waltheri. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Jacobi/Walther

Максимально повний розрахунок кошторису Jacobi/Walther

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису керамічної черепиці Jacobi/Walther з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з керамічною черепицею Jacobi/Walther, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі керимічною черепиці Jacobi/Walther

Якщо ви цікавитесь керамічною черепицею Jacobi/Walther, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште Ваш номер телефону

Керамічная черепиця Jacobi/Walther

В основі виготовлення продукції Jacobi/Walther виключно високоякісні матеріали, дорогоцінний досвід і винятковий німецький професіоналізм. Завдяки спеціальним матричним з'єднанням, захисний колірний пігмент черепиці Jacobi/Walther вимивається, в результаті черепиця не вицвітає і залишається яскравим на багато років. Покриття керамічної черепиці Jacobi/Walther не береться корозії, тому середній термін служби черепиці - не менше 80 років. Jacobi/Walther - це ідеальне рішення для житлових мансардних приміщень, так як на відміну від інших виробників, черепиця Jacobi/Walther не вимагає обслуговування понад 50 років. А завдяки пресуванню і високотемпературному випалу, покрівля з керамічної черепиці Jacobi/Walther витримує навіть найсильніші морози. Ну і звичайно ж, ні вплив погодних умов, ні вплив агресивних речовин (кислотні дощі, УФ-випромінювання) не позначається на якості цієї черепиці.

про матеріал

Фото готових будинків з керамічною черепицею Jacobi/Walther

Переваги

Переваги

Більш ніж столітній досвід виробництва керамічної черепиці Jacobi/Walther дає можливість софрміровать ряд переваг, який цей німецький виробник заявляє про свою продукцію:

  • стійкість до атмосферних опадів
  • відсутність накопичення статичної електрики
  • звукоізолюючі властивості
  • низька теплопровідність
  • паропроникність
  • екологічність
  • морозостійкість
  • не схильний до корозії
  • висока міцність на вигин
  • комфортна ціна

Недоліки

Тут варто було б написати - недоліків не виявлено, але ви б напевно запідозрили нас в заангажованості. Насправді - крім ціни, яку складно назвати недоліком, так як вона відображає вартість виробництва і надійності матеріалу, назвати більше нічого. Рекламації, пов'язані тим чи іншим чином з якістю черепиці Jacobi/Walther ви не знайдете.

Недоліки
Висновок

Висновок

Якщо вам необхідно справжня німецька якість без розміну на деталі, Jacobi/Walther ваш надійний супутник в цьому питанні. Так, асортимент цього виробника не блищить різноманітністю. Але німецькі компанії в принципі, дотримуючись покрівельних традицій Німеччини, які не роздмухують його. Єдине в чому не буде компромісу - це термін служби черепиці Jacobi/Walther на вашій покрівлі. Швидше за все и наступне покоління ваших спадкоємців зможе нею помилуватися.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 15 до 60 градусів
Вага м2 від 39 до 65 кг
Строк служби від 60 до 90 років

Монтаж керамічної черепиці Jacobi/Walther

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці керамічної черепиці Jacobi/Walther в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Jacobi/Walther. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу керамічної черепиці Jacobi/Walther

Отримати консультацію по монтажу керамічної черепиці Jacobi/Walther

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону