Пластиковий водостік Bryza

Пластиковий водостік Bryza

Оберіть водостік Bryza в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в наш шоу-рум

Постійна наявність на складі

Доставка по Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту пластикового водостоку Bryza

Подивитись Каталог Bryza

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваш водостік Bryza вже зараз

Можливість побачити ваш водостік Bryza вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, водостік Bryza.

Максимально повний розрахунок кошторису водостіка Bryza

Максимально повний розрахунок кошторису водостіка Bryza

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для кошторису з водостіку Bryza з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з водостіком Bryza, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів Bryza

Якщо ви цікавитеся водостічною системою Bryza для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Пластиковий водостік Bryza

Водостічні системи та софіти BRYZA характеризуються привабливим зовнішнім виглядом та високою якістю виконання. Використані технології виробництва гарантують високу стійкість нашої продукції до зовнішніх впливів та дозволяють надавати довгострокову гарантію.

Велика палітра кольорів (сім кольорів водостоку та дванадцять софітів) забезпечує свободу проектування та дає можливість реалізувати найпривабливіші рішення для вашого будинку.

Система BRYZA виробляється згідно з нормами сертифіката Системи Управління Якістю ISO 9001:2009. Даний сертифікат підтверджує відповідність найвищим стандартам управління якістю в компанії, а також стандартам безпеки виробництва та організації праці. Відповідність всім вимогам в результаті процесу сертифікації гарантує надійність та високу якість продукції.

Водостік BRYZA - це повна система, яка складається з напівкруглих жолобів діаметром 75, 100, 125 та 150 мм, комплекту з'єднувачів та водостічних труб трьох діаметрів, Ø 63, Ø 90, Ø 110 мм.

Софіт BRYZA забезпечує естетичне оформлення даху. Продукт повністю адаптований до атмосферних впливів та не вимагає ніякого додаткового обслуговування. Кольорова гамма софіту є такою ж, що і в водостічних системах. Наш асортимент також включає в себе кольори, які ідеально імітують натуральну деревину, щоб поєднувати їх з віконними та дверними рамами.
Монтаж водостічної системи і софіта BRYZA легкий і простий, що дозволяє це зробити самостійно і швидко.

про матеріал

Фото продукції

Монтаж водостічних систем

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці водостічних систем Bryza в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити її монтаж Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну і якісну водостічну систему Bryza. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу водостоку Bryza

Отримати консультацію по монтажу водостоку Bryza

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону