Композитна черепиця Novatik

Композитна черепиця Novatik

Виберіть композитну черепицю Novatik в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Novatik по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту композитної черепиці Novatik

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, композитну черепицю Novatik.

Максимально повний розрахунок кошторису Novatik

Максимально повний розрахунок кошторису Novatik

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису композитної черепиці Novatik з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з композитною черепицею Novatik, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі композитної черепиці Novatik

Якщо ви цікавитесь композитною черепицею Novatik, як покрівельним матеріалом для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Покрівельні композитні панелі Novatik

Бренд-торгова марка Novatik® була створена в Румунії, за бажання надати замовникам покрівельні рішення преміум-класу, що відповідають усім необхідним вимогам, як естетичним, так і технічним, з можливістю реалізувати навіть найсміливіші та унікальні проекти покрівель.
Асортимент композитної черепиці - ТМ Novatik NATURA включає п'ять різних за своєю геометрією типу профілю: STONE, CLASSIC, SLATE, WOOD і ROMAN.
Високоякісна сировина, що використовується для виробництва на основі сталевого алюцинкового листа і контроль якості робить Novatik NATURA відмінним рішенням для потреб і тенденцій будівельного ринку в категорії покрівельних елітних матеріалів по всьому світу.
Композитна черепиця Novatik Natura виготовляється у модулях. Модулі – листи невеликого розміру приблизно 1300 мм × 370 мм. Мінімальний формат черепиці значно спрощує транспортування, зберігання, навантаження, підйом на дах і безпосередньо монтаж, а на дахах складної конфігурації кількість обрізків буде мінімальною.
До решетування черепиця кріпиться в торцевій зоні модуля, тому місця кріплення не зазнають корозії.
Спеціальне профільування всіх чотирьох країв кожного листа створює міцне з'єднання черепиці у горизонтальному та вертикальному напрямках. Як результат – надійність та естетичний вигляд єдиного покрівельного полотна без стиків, з'єднань та саморізів на поверхні.
Все це робить покрівлю стійкою до ураганних вітрів.
Кам'яні гранули на поверхні черепиці не тільки надають їй вигляду натурального матеріалу, але й надійно захищають від різних пошкоджень, наприклад, граду, гілок тощо, при цьому гасять шум від крапель дощу.

про матеріал

Фото готових будинків з композитної черепиці Novatik

Переваги

Переваги

  • Сталь 0,50мм;
  • Стійкість до корозії – цинкове покриття Zn 275 або сплав ZnMg;
  • Легка вага – не потрібно додатково зміцнювати основу даху, немає великого навантаження на стіни та фундамент будинку, звідси гарна економія;
  • Невеликий розмір модулів (2,15 шт. за 1 м.кв) – немає великих технологічних втрат під час монтажних робіт. Адже покрівельні листи неминуче обрізають, створюючи різні архітектурні форми, у тому числі складні;
  • Надійна система кріплень не вимагає численних аксесуарів, модулі поєднуються ідеально, немає вертикальних кріплень та видимих ​​стиків;
  • Простий та швидкий монтаж – допустимо накладання листів в обох напрямках;
  • Можна використовувати для реконструкції покрівлі;
  • Повна комплектація покрівлі (планки, ковзани, розжолобки, вентиляція, фанові виходи, снігозатримувачі) – у стилі та кольорах всіх моделей. Це плюс не лише з естетичного погляду, але й функціонального.

Споживчі характеристики

Гарантія 50 років
Кут нахилу покрівлі від 12 градусів

Монтаж композитної черепиці Novatik

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці композитної черепиці Novatik в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Novatik. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу композитної черепиці Novatik

Отримати консультацію по монтажу композитної черепиці Novatik

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону