Сходи на горище Fakro

Сходи на горище Fakro

Виберіть горищні сходи Fakro в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер ваш телефону для організації візиту:

Підтримуємо наявність сходів Fakro на складі

Поставляємо горищні сходи Fakro по всій Україні

Побудувал шоу-рум, щоб ви могли обрати сходи Fakro не по каталогу

Ціни та опис усього асортименту горищних сходів Fakro

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити ваші сходи Fakro вже зараз

Можливість побачити ваші сходи Fakro вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити горищні сходи Fakro на унікальних стендах. Ви зможете спробувати у використанні сходи, які плануєте монтувати. А також подивитись, як працюють різномантні аксесуари.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для придбання горищних сходів Fakro з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних монтажників горищних сходів Fakro

Наявність штатних монтажників горищних сходів Fakro

Монтажники горищніх сходів Fakro, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі горищних сходів Fakro

Якщо ви цікавитесь горищними сходами Fakro для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Сходи на горище Fakro

Асортимент горищних сходів Fakro достатньо великий для того, щоб задовольнити будь який запит замовника. Відповідно до потреб, горищні сходи Fakro можна обрати з наступних моделей:
LWS Smart - доступна по бюджету дерев'яні сходи Fakro. Оснащені неслизькими виїмками на ступенях, що підвищує їх безпеку. Навантаження даної моделі - 160 кг, що дозволить вам піднятися по сходах з вантажем в руках. Кришка люка - кольору дерева, гарно пасує до стелі, обшитої вагонкою.
LWK Komfort - відрізняється від попередньої моделі наявністю бічного поручня: він зробить підйом на горище ще більш комфортним, а пластикові наконечники допоможуть уникнути механічних пошкоджень і подряпин на підлозі. Кришка люка у моделі LWK білого кольору, що робить її непомітною на стелі. Максимальне навантаження - 160 кг.
LTK Thermo - створена для будинків, де відчувається різниця температур між поверхами. Утеплення кришка люка товщиною 66 мм не пропустить холодне повітря в житлове приміщення. Дана сходи також оснащена наконечниками на ніжках, боковим поручнем і протівоскользящімі виїмками. Максимальне навантаження цієї моделі - 160 кг.
LTK Energy - горищні сходи LTK має два контури ущільнення, що говорить про її додаткової герметичності і теплозбереженні. Модель має бічний поручень, наконечники на ніжки і протиковзкі виїмки і також витримує 160 кг. Легко забирається в стелю, кришка люка - білого кольору.
LWT Thermо - суперенергосберегающая модель. Вона має три контури, що утеплюють кришку люка, товщиною 80мм, за рахунок чого холодне повітря з неопалюваного горища не проникає на житловий поверх. У комплекті йдуть поручень і пластикові наконечники на ніжки. Кришка люка - біла.
Моделі металевих сходів Fakro
Металеві сходи за рахунок свого матеріалу більш довговічні і міцні.
LMS - складна секційна драбина. Має утеплену кришку люка, по периметру якої знаходяться ущільнювачі - ця система допоможе уникнути втрати тепла. Сходи легко складається в стелю і забирається за допомогою спеціального стрижня. В кришку люка даної моделі вбудований замок, що забезпечує додаткову безпеку. LMS - також володіє протиковзкими виїмками на ступенях, що забезпечують стійкість. За рахунок матеріалу виготовлення сходи вантажопідйомність підвищується до 200 кг.
LST - сходи. Її бічні елемент у формі літери S складаються в кришку «гармошкою», тим самим не займаючи місця, що дуже зручно, коли мало вільного простору. Кришка люка даної моделі енергозберігаюча, білого кольору. Висоту моделі можна підігнати, не змінюючи конструкцію сходів. Максимальне навантаження - 200 кг.
LSF - сходи. Вогнестійка, що підтверджується сертифікатом відповідності пожежної безпеки. Її люк виконаний з вогнетривкого матеріалу і використовується як перешкода для поширення вогню під час пожежі: контури ущільнення по його периметру під високими температурами розширюються і обмежують проникнення диму. Оцинкована сталь, з якої виготовлена ​​дана модель, володіє високими параметрами вогнестійкості. Сходи мають ножиці систему складання і витримує до 200 кг.
LMP - модель сходи для приміщень з високою стелею. Cекціонная сходи з утепленою кришкою люка може встановлюватися в будинках з висотою стель до 366 см. Обладнана поручнем і протівоскользящімі виїмками на ступенях, тому підйом з вантажем в руках буде комфортним і безпечним. Складається модель в стелю за допомогою стрижня. Механізм блокування захищає сходи від автоматичного складання. Максимальне навантаження - 200 кг.

про матеріал

Фото продукції

Переваги

Переваги

  • Широкий асортимент дозволить вибрати саме ті сходи, які оптимально підійде Вам в залежності від бажаних функцій і уподобань, висоти та площі приміщення, розміру стельового люка, інтер'єру Вашої кімнати та фінансових можливостей;
  • Надійність. Сходи виготовлені із екологічно чистого матеріалу – високоякісної деревини. Кріпильна конструкція та інші металеві елементи сходів виконані із міцної нержавіючої сталі. Всі сходи FAKRO оснащені кришкою люка, що утеплює;
  • Безпека. Сходи в залежності від моделі витримують навантаження від 160 до 200 кг. Міцність гарантують з'єднання тятиви бічних елементів і сходи у кріплення «ластівчин хвіст», а самі щаблі забезпечені протиковзними виїмками;
  • Простота та зручність монтажу та експлуатації. Складні сходи поставляються повністю у зборі, що робить установку сходів простою та швидкою;
  • Сервіс. Купуючи сходи від лідера ринку, ви завжди можете отримати додаткову інформацію з технічних питань та придбати запчастини у разі пошкодження будь-якої деталі;
  • Доступність. Одним із принципів компанії FAKRO є доступність, тому всі сходи мають невисоку ціну та завжди є на складі.

Споживчі характеристики

Висота від 250 см до 366 см

Монтаж горищних сходів Fakro

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для встановлення горищних сходів Fakro, ми пропонуємо одразу при їх купівлі в нашій компані, узгодити і замовити монтаж фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість встановлених горищних сходів Fakro. Наші об'єкти, де вони були встановлені - це багаторічний досвід і ваша гарантія того, що ви отримаєте надійні, сходи.

Переглянути всі об'єкти
Монтаж горищних сходів Fakro

Монтаж горищних сходів Fakro

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону