ПВХ Сайдинг

ПВХ Сайдинг

від 265,5 грн/шт

Оберіть свій варіант пвх сайдингу в нашому шоу-румі

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

Більше тридцяти кольорів та структур

Швидкий замір та замір розрахунок

Монтаж та комплектація аксесуарами

Ціни та опис усього асортименту ПВХ Сайдингу

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість отримати розрахунок та договір одразу після замірів

Можливість отримати розрахунок та договір одразу після замірів

Наші фахівці мають можливість одразу на об'єкти після замірів зробити розрахунок та надати інформацію про строки поставки та монтажу пвх сайдингу.

Максимально повний розрахунок кошторису пвх сайдингу

Максимально повний розрахунок кошторису пвх сайдингу

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу пвх сайдингу, яких надає Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії і мають знання та досвід, для його монтажу.

Бюджет закупівлі ПВХ Сайдингу

Якщо ви цікавитесь пвх сайдингом для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Як обрати ПВХ Сайдинг?

Щоб обрати сайдинг, який задовольнить усі Ваші вимоги, прослужить довго і не зіпсує зовнішній вигляд Вашого будинку в перший рік використання, ми радимо дотримуватися наступних рекомендацій при його купівлі:
1) Уважно огляньте сайдинг на предмет зовнішніх дефектів або пошкоджень. Сайдинг не повинен бути покрученим, мати тріщини, подряпини або злами.
2) Усі панелі сайдингу одного кольору повинні бути рівномірно забарвлені по всій площі і не мають відрізнятися за кольором. Також панелі не повинні містити жовтуваті плями або плями іншого кольору.
3) Колір внутрішньої і зовнішньої сторони панелі сайдингу повинен бути однаковий.
4) Зріз панелі сайдингу має бути однаковим по товщині. Також щільність і жорсткість сайдингу повинна бути однаковою по всій довжині панелі.
5) Пластичність сайдингу перевіряється звичайним вигином панелі. Панель не повинна бути занадто жорсткою, інакше при монтажі або фізичних навантаженнях вона просто трісне.
6) Усі отвори для саморізів повинні знаходитися на одній прямій і мати однакову продовгувату форму з рівними краями.
7) Колір панелей сайдингу і зовнішніх комплектуючих мають збігатися. Також перевірте наявність усіх необхідних комплектуючих для обраного Вами сайдингу.
8) Наявність гарантії у продавця. Гарантія не повинна бути “усною” і тривати менше 20 років. Вона має підтверджуватися гарантійним талоном і чеком.
9) Наявність сертифікатів і тестів на вигоряння. Цими документами продавець підтвердить дозвіл на використання сайдингу, його нешкідливість для здоров’я і довговічність.

про матеріал

На фото ви можете побачити фасади будівль, з використанням пвх сайдингу

Монтаж пвх сайдингу

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для оздоблювальных робіт, ми пропонуємо при покупці пвх сайдингу в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійний та гарний фасад з пвх сайдингу. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
ПВХ Сайдинг

Монтаж ПВХ Сайдингу

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону