Регульовані опори для тераси

Регульовані опори для тераси

Виберіть регульовані опори для тераси в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Найпопулярніший бренд регульованих опор для тераси в Україні

Більше 50 варіантів розмірів регульованих опор для тераси

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту регульованих опор для терас

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу терасу на регульованих опорах вже зараз

Можливість побачити вашу терасу на регульованих опорах вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, терасу на регульованих опорах.

Максимально повний розрахунок кошторису регульованих опор для тераси

Максимально повний розрахунок кошторису регульованих опор для тераси

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок регульованих опор для тераси з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу терас на регульованих опорах, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу.

Бюджет закупівлі регульованих опор для тераси

Якщо ви цікавитесь терасою на регульованих опорах для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Тераса - це просто

Технологія укладання підлог і терас на регульовані опори з'явилася нещодавно і відразу стала користуватися популярністю за рахунок своєї універсальності та технологічності. За допомогою регульованих опор можна змонтувати ідеально рівну поверхню терас на будь-якому ґрунті, з будь-яким ступенем нахилу. За допомогою регульованих опор можна побудувати багаторівневі тераси, які дозволяють реалізувати різні дизайнерські рішення.
Регульовані опори забезпечують відмінну дренажну систему, дозволяють проводити будь-які комунікаційні системи під поверхнею настилу, особливо це зручно в умовах обмеженого простору. Це одночасно зменшує витрати, тому що скорочується шлях прокладання кабелів та труб. Така схема прокладання комунікацій безпечніша за рахунок зниження кількості з'єднань, при цьому завжди залишається можливість доступу для огляду та ремонту.
Матеріал поверхні терас може бути будь-яким: від терасної дошки до керамічних плит. Технологія монтажу терас на регульовані опори дає можливість матеріалу поверхні переносити всі температурні розширення за рахунок того, що немає жорсткого кріплення плит або дощок до основи та один до одного.
Повітряний зазор між основою та настилом дозволяє не перегріватися матеріалу снування, що продовжує її термін служби, а також забезпечує відмінну звукоізоляцію.
Технологічно, найпростіше побудувати основу для багаторівневої тераси, використовуючи регульовані опори. Виробляються вони із міцного пластику та дозволяють швидко організувати всі необхідні монтажні роботи.
З допомогою регульованих опор визначається висота кожного рівня тераси. Роботи виробляються швидко і легко, тому що не потрібно змішувати бетон, виставляти бетонні палі або цегляні стовпи, для створення рівної поверхні достатньо скористатися муфтами або коректорами кута нахилу. Настил терас на регульовані опори хороший ще тим, що проводити монтажні роботи можна в будь-яку погоду, не потрібно чекати доки засохне суміш, або бояться дощу. Буквально за день можна вивести рівень настилу на ідеальну горизонталь з точністю до декількох міліметрів.
Тераса на регульованих опорах дозволить вам не замислюватися про місце її встановлення, не відштовхуватися від рельєфу поверхні, а підходити до питання лише з естетичного погляду, та втілювати свої дизайнерські ідеї!

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання регульованих опор для тераси

Переваги

Переваги

  • швидше і дешевше, ніж при заливанні, готувати основу під ламінат, лінолеум тощо — 1–2 дні замість кількох тижнів з урахуванням висихання;
  • піднімати підлогу на висоту, неможливу за інших методів (до 20 см і більше);
  • прокладати під настилом комунікації, у тому числі досить великого діаметру;
  • забезпечувати за рахунок люків доступ до необхідних вузлів прихованих інженерних мереж;
  • проводити роботи з влаштування підлог чистіше і акуратніше, ніж при інших методах, у тому числі і в обжитих приміщеннях;
  • створювати при необхідності багаторівневі площини або виділення спеціальної зони відповідно до дизайнерськими ідеями, або ступінчасті, наприклад, для навчальних аудиторій;
  • прокладати між чорновою стяжкою та настилом товстий шар утеплювача;
  • полегшувати кінцеву вагу конструкції, що важливо для будівель з дерев'яними або ослабленими перекриттями, для будівель на проблемних ґрунтах, укосах і т.п.

Cпоживчі характеристики

Вага м2 від 0,3 до 1,5 кг/шт
Регульована высота від 10 до 950 мм
Термін служби до 50 років
Регульовані опори для тераси

Монтаж тераси на регульованих опорах

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону