Цегла ручного формування ENGELS

Цегла ручного формування ENGELS

Виберіть цеглу ручного формування ENGELS в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо цеглу ручного формування ENGELS в наявності на складі

Більше 60 варіантів моделей та кольорів цегли ENGELS

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту цегли ручного формування ENGELS

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу цеглу ручного формування ENGELS вже зараз

Можливість побачити вашу цеглу ручного формування ENGELS вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, цеглу ручного формування ENGELS. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок цегли ручного формування ENGELS з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з укладання цегли ручного формування ENGELS, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу плитки ручного формування.

Бюджет закупівлі цегли ручного формування ENGELS

Якщо ви цікавитесь цеглою ручного формування ENGELS для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

ENGELS - цегла з Голландії

Цеглу ручного формування Engels відрізняють індивідуальний колір та унікальна поверхня кожного виробу, необмежений діапазон застосування як на фасаді, так і в інтер'єрі. Цегла ENGELS виготовляється тільки повнотілою з чотирма лицьовими поверхнями. Це велика перевага: при подальшій обробці цеглу можна розпиляти навпіл і використовувати на фасаді зі зменшенням вартості фасадного матеріалу до 40%.
Умовно всю цеглу ENGELS можна розділити на чотири колекції: HANDFORM, VORMBAK, TIGHEL BRIK, RETRO. Давайте розберемося з ними трохи докладніше.
Процес виробництва цегли ручного формування колекції HANDFROM однаковий у всіх виробників: глиняна заготовка у вигляді кульки попередньо обвалюється в мокрому піску після чого потрапляє у форму, стінки якої оброблені піском. Наявність піску у формі та на глиняній заготовці і надає кожній цеглині ​​цю відому характерну «усміхнену» поверхню.
Чим же відрізняється цегла Engels Baksteen?
У колекції HANDFROM голландського виробника є дві окремі серії цегли: унікальна і класична. Унікальна серія представлена ​​бежево-білими цеглинами BARNSTEEN, CANYON, CARTHAGO, CARTHAGO CARRARA, MYSTIQUE, ROYAL EMMERALD. У процес виробництва цегли додається додатковий етап, якого немає в інших виробників: усередині палети, упакованої в плівку, відбувається особлива реакція піску, обпаленої глини, води та повітря. Таким чином цегла доводиться до потрібної колірної стадії і набуває унікального білястого відтінку. Коли знімають плівку, реакція зупиняється і цегла більше не змінить свій колір. Прямо як дорогий сир чи вино! Іноді навіть хочеться надкусити шматочок)
Також в унікальну серію входять цегла, виготовлена ​​на базі білого глини: COMO, LADOGA, ONEGA, OHRID. Ці цегли є лідерами продажів у приватному домобудуванні в Європі. Входять до моди вони і в Україні.
Відмінна риса класичної серії, в яку входять такі види, як BASS ROCK, THARSIS, AMETIST, BLAUW PAARS ANTIEK, OK, є максимально насиченим кольором порівняно з аналогами, а також привабливою ціною порівняно з конкурентами.
Процес виробництва цегли ручного формування колекції VORMBAK відрізняється від виробництва колекції HANDFROM на етапі формування глиняної заготовки.
Глиняна заготовка не обробляється піском. Глина потрапляє у форму, стінки якої оброблені тонким шаром піску, та повністю заповнює її. У цьому виробництві тонкий шар піску необхідний виробництва: глина легше відстає від стінок форми. Поверхня цеглини VORMBAK виходить гладкою з рівномірним розподілом піску на ній. Шикарна на дотик поверхня та тактильні відчуття від дотику до цієї цегли не залишають байдужими жодного клієнта.
Процес виробництва цегли ручного формування колекції TIGHEL BRIK відрізняється від виробництва колекції HANDFROM і VORMBAK тим, що в процесі формування цегли пісок не використовується ні на заготовці, ні на стінках форми. Замість піску використовується вода. Поверхня цегли виходить гладкою з неяскраво вираженими смугами, які купуються при випаданні глиняної заготовки з форми.
Цей вид цегли завжди проводиться без технологічного отвору для розчину. Це особливі вимоги при його укладанні, але кінцевий результат просто неповторний.
Колекція RETRO це цегла колекції HANDFORM з подальшою механічною обробкою поверхні. Виготовлена ​​цегла HANDFORM піддається «барабанній» обробці для створення сколів та тріщин. Крім цього на поверхню наноситься цементне молочко, що надає патини виробу.
Загалом у лінійці ENGELS BAKSTEEN сьогодні представлено понад 230 видів цегли.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання цегли ручного формування в інтер'єрі та екстер'єрі

Монтаж цегли ручного формування ENGELS

Монтаж цегли ручного формування ENGELS

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону