Будівельні стрічки Alenor

Будівельні стрічки Alenor

Оберіть будівельні стрічки з допомогою менеджера

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в наш шоу-рум

Кращі виробники будівельних стрічок

Постійна наявність на складі

Безкоштовна технічна підтримка при виборі та монтажу монтажних стрічок

Ціни та опис усього асортименту монтажних стрічок Alenor

Подивитись каталог

Зверніть увагу на:

Можливіть здійснити покупку будівельних стрічок онлайн

Можливіть здійснити покупку будівельних стрічок онлайн

Ми створили зручний інтернет-магазин для наших клієнтів, щоб вони могли безпечно здійснювати покупки покрівельних та фасадних матеріалів, зокрема будівельних стрічок Alenor онлайн.

Максимально повний розрахунок будівельних стрічок для вашого проекту

Максимально повний розрахунок будівельних стрічок для вашого проекту

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок будвіельних сстрічок Alenor з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат будівництва. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Більше десяти років досвіду

Більше десяти років досвіду

Багаторічний досвід в монтажі покрівель та каркасних будинків дозволяє нам з впененістю сказати, які стрічки зарекомендували себе добре на протязі часу та в різні пори року.

Бюджет закупівлі матеріалів Alenor

Якщо вам необхідні монтажні стрічки для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Alenor - українські будівельні стрічки

Компанія «НОРМАІЗОЛ» заснована в 2000 році як підприємство з виробництва енергозберігаючих матеріалів. На сьогодні НОРМАІЗОЛ є одним з лідируючих виробників тепло-, гідро- шумо- і віброізоляційних матеріалів, а також супутніх товарів. Наша продукція застосовується як професійними компаніями з монтажу, так і домашніми майстрами.

Висококласні ізоляційні матеріали – це нові розробки та інноваційні технології виробництва. Ми використовуємо німецьке, швейцарське та італійське виробниче обладнання.

Продукція НОРМАІЗОЛ користується активним попитом у всіх регіонах України та за кордоном завдяки її відповідності високим вимогам!

Застосовуючи результати досліджень лабораторії, ми постійно розширюємо свій асортимент і

пропонуємо нашим клієнтам усе більше продукції. При цьому індивідуальним замовленням ми приділяємо особливу увагу. Можливості модифікації ізоляційної продукції НОРМАІЗОЛ практично безмежні - усе залежить від ваших вимог!
Досягнення ТОВ «НОРМАІЗОЛ»
*Продукція стабільно високої якості. Наші товари стандартизовані під українські та європейські будівельні норми.
*Бажаючи досягти європейського рівня якості, наша компанія пройшла сертифікацію на відповідність стандартам ISO9001: 2015, що є підтвердженням досягнень, заснованих на кращих світових практиках управління.
*У виробництві використовується сировина від провідних світових виробників. Контроль якості на виробництві проводиться двічі: під час закупівлі сировини та на виході готової продукції перед запуском у продаж.
*Ми турбуємося про екологію. Із цієї причини компанія впровадила повторне використання сировини. Таким чином, вдалося налагодити практично безвідходне виробництво.
*З 2014 року компанією НОРМАІЗОЛ запущено повний цикл виробництва виробів на основі бутилкаучука та клейових рулонних матеріалів під торговими марками NORMAIZOL та ALENOR.
*Улітку 2017 року ми розширилися та налагодили нову лінію з виробництва бутилкаучукових виробів. Це дозволить вийти на новий ринок і зайняти на ньому лідируючі позиції.

про матеріал

Фото продукції

Монтаж будівельніх стрічок

Монтаж будівельніх стрічок

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону