Металочерепиця RUUKKI

Металочерепиця RUUKKI

Виберіть металочерепицю RUUKKI в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність металу на складі

Поставляємо RUUKKI по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту металочерепиці RUUKKI

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, металочерепицю RUUKKI. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису RUUKKI

Максимально повний розрахунок кошторису RUUKKI

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису металочерепиці RUUKKI з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з металочерепицею RUUKKI, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі металочерепиці RUUKKI

Якщо ви цікавитесь металочерепицею RUUKKI, як покрівельним матеріалом для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

Металочерепиця RUUKKI

Так склалося, що одним з перших покрівельних матеріалів, з яким познайомились українці в 90-х роках минулого століття, стала металочерепиця. Та й на сьогоднішній день це найбільший за об'ємом в квадратних матрах ринок збуту в Україні. Тоді моду задавали імпортні виробники. І одним з перших в цьому списку була фінська компанія Runnilla зі своїм брендом RUUKKI. Смішна назва відразу запам'яталась. А профіль хвилі металочерепиці під назвою Монтерей став надалі ім'ям прозивним. Навіть сьогодні це найпопулярніша модель металочерепиці, яку ви можете побачити на дахах. Згодом, фіни настільки заглибилися в український ринок, що прийняли рішення побудувати завод і запустити виробництво в Україні. Це значно збільшило попит на продукцію RUUKKI, так як знизилась її вартість. При цьому, якість, як і раніше, залишилась на колишньому рівні, так як метал для прокатки металочерепиці поставляється з Фінляндії.

про матеріал

Фото готових будинків з металочерепицею RUUKKI

Переваги

Переваги

Переваги RUUKKI це, звичайно ж, технічна складова всієї продукції, що випускається. Однак можна виділити і інші моменти:

 • 275 грам цинку на м2
 • унікальне покриття, яке дозволяє надавати до 50 років гарантії
 • маркування своєї продукції для контролю якості товару
 • наявність повного асортименту аксесуарів
 • 100% наявність металу для виробництва черепиці

Недоліки

Якихось особливих недоліків у металочерепиці RUUKKI помічено не було. Але традиційні негативні моменти, як для металочерепиці, все ж присутні:

 • наскрізне кріплення листів металу
 • використання в кріпленні неоригінальних покрівельних саморізів
 • шум під час опадів
 • великий відсоток відходів
 • механічні пошкодження під час транспортування
 • традиційно більш висока ціна, ніж у конкурентів
Недоліки
Висновок

Висновок

Підібрати металлочерпіцу дешевше, але з такими ж технічними параметрами, як RUUKKI, не складно. Однак, більшість споживачів все ж таки не хочуть ризикувати і обирають оригінальну продукцію фінського бренду. І можна їх зрозуміти. Адже за десятки років виробництва RUUKKI стали символом якості і надійності. Більш того, заявлені терміни служби і гарантії вже підтверджені реальною продукцією, яка прослужила на покрівлі багато років. І далеко не в самих приємних місцях, з точки зору атмосферних опадів. Найголовніше не забувати одне: обираючи якісний і дорогий, в порівнянні з конкурентами, товар, не забудьте і про питання професійного монтажу. Тому що жоден наднадійний матеріал не захистить вас від браку в роботі.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 15 до 60 градусів
Вага м2 від 9 до 12 кг
Строк служби від 30 до 50 років
Ціновий диапазон від 180 до 320 грн/м2

Монтаж металочерепиці RUUKKI

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі металочерепиці RUUKKI в нашій компанії, відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю RUUKKI. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу металочерепиці RUUKKI

Отримати консультацію по монтажу металочерепиці RUUKKI

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону