Композитна терасна дошка Porch

Композитна терасна дошка Porch

Виберіть композитну терасну дошку Porch в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

Найпопулярніший бренд композитної терасної дошки в Україні

Більше 10 варіантів кольорів та розмірів

Великий шоу-рум просто неба

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу композитну терасну дошку Porch саме зараз

Можливість побачити вашу композитну терасну дошку Porch саме зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити на власні очі композитну терасну дошку Porch та зробити вибір.

Максимально повний розрахунок кошторису терасної дошки Porch

Максимально повний розрахунок кошторису терасної дошки Porch

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок терасної дошки Porch з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу композитної терасної дошки Porch, яких надає Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії і мають знання та досвід, для її монтажу.

Бюджет закупівлі композитної терасної дошки Porch

Якщо ви цікавитесь терасною дошкою для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Що таке композитна терасна дошка Porch?

Porch продається та монтується в Америці, Європі, Азії. А зараз і в Україні. Відрізняється прекрасними збалансованими характеристиками: красою, різноманітністю кольору, несхильністю до корозії, гниття, високою морозостійкістю і приємною ціною.
Porch не уражається грибками, бактеріями та комахами. Її не треба обробляти фарбою та лаком. Компонентні добавки, які використовують при виробництві, захищають терасні настили від впливу ультрафіолетового світла.
Звідси – незначна зміна кольору під час експлуатації. Гарантія 25 років. А термін служби від 30 років та більше.
Композитна дошка Porch використовується для укладання на терасі, на відкритому повітрі. Вона добре витримує весняні добові перепади температур, зберігаючи лінійні розміри. Її не крутить і не веде.
Відрізняється стійкістю до дії морської води. Чи не вбирає вологу, не змінює форму. У неї стабільна геометрія та висока ударостійкість. Не має сучків і скал, що дуже важливо за наявності тварин та дітей.
Не потребує особливого догляду. Porch слід періодично мити під натиском струменя води із простого садового шланга, з використанням звичайних миючих засобів, без використання кислоти, чистячих та абразивних засобів.
Забруднення терасної дошки продуктами харчування, такими як масла, напої, соуси слід видаляти, користуючись водою зі щіткою. Композитна дошка Porch має порожню конструкцію, що дозволяє використовувати при монтажі приховані кріплення, а також прокладати всередині неї електричні кабелі та кабелі системи теплої підлоги. Терасна дошка Porch з композиту легко обробляється, як і звичайна з деревини.
Також композитна терасна дошка використовується для укладання навколо водойм та басейнів. Досить часто композитну терасну дошку використовують для оформлення ландшафтного дизайну, облаштування доріжок у дворі, причалів для яхт. Її не слід використовувати в сирих і закритих місцях, що не провітрюються, а також під водою.
У таких місцях як лазня, морозильна камера, сауна або парильня – можлива деформація дошки. Нагрівання понад 800 градусів Цельсія також не рекомендується. У період експлуатації на відкритих майданчиках – допускається незначна втрата кольору під впливом сонця.
Поєднуючи в собі якості дерева та полімеру, цей унікальний продукт характеризується прекрасною теплопровідністю, та екологічною безпекою. Єдиний мінус, про який ми вже писали - це сильне нагрівання при прямому попаданні сонцевого світла, що може викликати дискомфорт при ходінні без взуття. Схильність до гниття і впливу комах у даного матеріалу зовсім відсутня. Ну і останніх плюс - це ціна. Така дошка дуже економічна в порівнянні з натуральними аналогами, а прослужить вам довгі роки.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання композитної террасної дошки Porch

Монтаж терасної дошки Porch

Монтаж терасної дошки Porch

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону