Бренди

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Одні з кращих цеглу та плитку для облицювання фасаду і внутрішніх приміщень виробляє німецька сімейна компанія MUHR. Тільки натуральні кольори, які досягаються температурою випалу і висока німецька якість - запорука успіху продукції MUHR. Ви можете бути впевнені в тому, що якщо ваш вибір зупинився на продукції MUHR, вона прослужить вам десятиліття і лише примножить вартість об'єкта де була використана.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
В 20017 році німецький виробник цегли та бруківки компанія Olfry відсвяткувала свій 110-річний ювілей. Взагалі, німецькі виробники демонструють разючу довголіття практично в будь-якій галузі. Але у виробництві матеріалів це помітно дуже сильно. Основа такого феномена - якість і постійні інновації. І Olfry тут не виняток.
Детальніше

Нідерланди
Нідерланди
Детальніше
Нідерланди традиційно відносять до одних з "першовідкривачів" клінкерної цегли та плитки, а також цегли та плитки ручного формування та бруківки. Практично всі нині діючі мануфактури мають солідний вік за сто років. Такий термін роботи підприємствам дають поклади глини, якими повна країна. Залягають вони неглибоко і розробка кар'єрів справа не складна і не дорога. De Rijswaard (Де Рісвард) один з таких столітніх брендів. Пропонуємо з ним познайомитися ближче.
Детальніше
Prefa - австрійський бренд, який виробляє покрівельний алюміній більш сорока років. Алюміній - це золота середина між фарбованим металом і міддю та цинк-титаном. При правильному монтажі така покрівля прослужить вам не один десяток років.
Детальніше

Туреччина
Туреччина
Детальніше
Турецька клінкерна плитка? Ніколи про таку не чули? А дарма. На українському ринку турецькі будівельні матеріали міцно закріпили за собою славу недорогих і якісних. І клінкерна плитка ЕКОS тільки підсилює цей момент. Порівняно невелика колірна гамма з лишком компенсується дуже привабливою ціною наявність на складі вибиває конкурентів геть.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
"Вся мідь однакова" - часто можна почути від зацікавлених. Це на сто відсотків не відповідає дійсності. KME - найвідоміший і авторитетний виробник виробів з міді, зокрема міді для покрівлі та фасаду. Їх продукція дуже відрізняється від конкурентів. Перш за все - якістю.
Детальніше
Rheinzink - торгова марка, під якою виготовляються матеріали зі сплаву титану, цинку і міді для облицювання фасадів і дахів. Компанія також виробляє комплектуючі: водостічні системи та системи снігозатримання. Надзвичайно красивий матеріал, що вимагає професійного монтажу.
Детальніше