Бренди

Україна
Україна
Детальніше
Типова сучасна дилема для всіх, хто хоче трохи розширити простір поруч із будинком чи на балконі чи в офісі та створити приємне місце для відпочинку. Як і за допомогою яких матеріалів це зробити? Остаточний вибір завжди залежатиме від індивідуальних потреб та переваг, але сьогодні ми наближаємо вас до найнатуральніших матеріалів для тераси. До натуральної терасної дошки.
Детальніше

Нідерланди
Нідерланди
Детальніше
Компанія веде свою історію з 1913 року. З того часу і до сьогодні це сімейне підприємство і належить воно родині Енгельс. Engels Baksteen – найбільший голландський виробник, який володіє потужностями, що дозволяють виробляти до 130 мільйонів одиниць продукції на рік.
Детальніше
FaSiding – це легкі ПВХ панелі для обшивки фасадів. Профіль сайдинга імітує обшивку дошкою внахлест (корабельна дошка) або брус циліндрований (блок-хаус).
Детальніше
Український виробник фасадної плитки ручного формування
Детальніше
Ось уже понад дев'яносто років бельгійська компанія Nelissen, заснована в 1921 році, дивує покупців у всьому світі своїм асортиментом та якістю. Унікальна глина, червоного, жовтого, рожевого та сірого кольорів, на родовищі якої було збудовано перші цехи, використовується досі. Це робить кольори цегли Nelissen неповторними.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
В 20017 році німецький виробник цегли та бруківки компанія Olfry відсвяткувала свій 110-річний ювілей. Взагалі, німецькі виробники демонструють разючу довголіття практично в будь-якій галузі. Але у виробництві матеріалів це помітно дуже сильно. Основа такого феномена - якість і постійні інновації. І Olfry тут не виняток.
Детальніше

Нідерланди
Нідерланди
Детальніше
Нідерланди традиційно відносять до одних з "першовідкривачів" клінкерної цегли та плитки, а також цегли та плитки ручного формування та бруківки. Практично всі нині діючі мануфактури мають солідний вік за сто років. Такий термін роботи підприємствам дають поклади глини, якими повна країна. Залягають вони неглибоко і розробка кар'єрів справа не складна і не дорога. De Rijswaard (Де Рісвард) один з таких столітніх брендів. Пропонуємо з ним познайомитися ближче.
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
Вітчизняний виробник термопанелей
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
Більше 10 років компанія Tile виробляє продукцію з листового металу, постійно розширюючи асортимент і пропозиції для своїх клієнтів. Що знаходиться на західній Україні виробництво не стало перешкодою в тому, щоб довезти свою продукцію до споживачів всієї України.
Детальніше
Вітчизняний виробних ПВХ сайдингу
Детальніше
Prefa - австрійський бренд, який виробляє покрівельний алюміній більш сорока років. Алюміній - це золота середина між фарбованим металом і міддю та цинк-титаном. При правильному монтажі така покрівля прослужить вам не один десяток років.
Детальніше
ТОВ «Будсервіс ІФ» — один з найбільших заводів-виробників покрівельних і фасадних матеріалів з тонколистової сталі на західній Україні. Створений у 2005 році, завод невпинно розвивається та вдосконалюється, оновлює ряд виробничих ліній, розширює асортимент продукції та підвищує кваліфікацію своїх співробітників.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
"Вся мідь однакова" - часто можна почути від зацікавлених. Це на сто відсотків не відповідає дійсності. KME - найвідоміший і авторитетний виробник виробів з міді, зокрема міді для покрівлі та фасаду. Їх продукція дуже відрізняється від конкурентів. Перш за все - якістю.
Детальніше
Rheinzink - торгова марка, під якою виготовляються матеріали зі сплаву титану, цинку і міді для облицювання фасадів і дахів. Компанія також виробляє комплектуючі: водостічні системи та системи снігозатримання. Надзвичайно красивий матеріал, що вимагає професійного монтажу.
Детальніше