Бренди

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Справжня клінкерна фасадна плитка зазвичай має вигляд "під цеглу" і нагадує вигляд цегляної кладки. Фасади будинків, фанеровані керамічною плиткою відмінно виглядають. Тільки справжня кераміка виготовляється із чистої обпаленої глини. Розпізнається вона за чистим звуком, що видається при постукуванні однієї про іншу. Сирий цегла нарізається на платівки, які надалі обпалюються так само сумлінно, як і «великі», з однією відмінністю - клінкерна плитка набагато тонша і легша. У зв'язку з цим плитка не може виконувати несучу функцію цегляної кладки.
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
Типова сучасна дилема для всіх, хто хоче трохи розширити простір поруч із будинком чи на балконі чи в офісі та створити приємне місце для відпочинку. Як і за допомогою яких матеріалів це зробити? Остаточний вибір завжди залежатиме від індивідуальних потреб та переваг, але сьогодні ми наближаємо вас до найнатуральніших матеріалів для тераси. До натуральної терасної дошки.
Детальніше

Нідерланди
Нідерланди
Детальніше
Компанія веде свою історію з 1913 року. З того часу і до сьогодні це сімейне підприємство і належить воно родині Енгельс. Engels Baksteen – найбільший голландський виробник, який володіє потужностями, що дозволяють виробляти до 130 мільйонів одиниць продукції на рік.
Детальніше
Ось уже понад дев'яносто років бельгійська компанія Nelissen, заснована в 1921 році, дивує покупців у всьому світі своїм асортиментом та якістю. Унікальна глина, червоного, жовтого, рожевого та сірого кольорів, на родовищі якої було збудовано перші цехи, використовується досі. Це робить кольори цегли Nelissen неповторними.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
В 20017 році німецький виробник цегли та бруківки компанія Olfry відсвяткувала свій 110-річний ювілей. Взагалі, німецькі виробники демонструють разючу довголіття практично в будь-якій галузі. Але у виробництві матеріалів це помітно дуже сильно. Основа такого феномена - якість і постійні інновації. І Olfry тут не виняток.
Детальніше
Одна з найвідоміших ТМ фасадних металопластикових вікон в Україні
Детальніше

Нідерланди
Нідерланди
Детальніше
Нідерланди традиційно відносять до одних з "першовідкривачів" клінкерної цегли та плитки, а також цегли та плитки ручного формування та бруківки. Практично всі нині діючі мануфактури мають солідний вік за сто років. Такий термін роботи підприємствам дають поклади глини, якими повна країна. Залягають вони неглибоко і розробка кар'єрів справа не складна і не дорога. De Rijswaard (Де Рісвард) один з таких столітніх брендів. Пропонуємо з ним познайомитися ближче.
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
В Україні досить велика кількість крутезних брендів у будь-яких напрямках. Та, враховуючи масштабне будівництво в країні з середини 2000-х років, особливе місце займають фасадні вікна з ПВХ. Один з найвідоміших брендів у цій галузі - WDS від компанії Міропласт.
Детальніше
Prefa - австрійський бренд, який виробляє покрівельний алюміній більш сорока років. Алюміній - це золота середина між фарбованим металом і міддю та цинк-титаном. При правильному монтажі така покрівля прослужить вам не один десяток років.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
"Вся мідь однакова" - часто можна почути від зацікавлених. Це на сто відсотків не відповідає дійсності. KME - найвідоміший і авторитетний виробник виробів з міді, зокрема міді для покрівлі та фасаду. Їх продукція дуже відрізняється від конкурентів. Перш за все - якістю.
Детальніше