Бренди

Цегла ручного формування

Нідерланди
Нідерланди
Детальніше
Компанія веде свою історію з 1913 року. З того часу і до сьогодні це сімейне підприємство і належить воно родині Енгельс. Engels Baksteen – найбільший голландський виробник, який володіє потужностями, що дозволяють виробляти до 130 мільйонів одиниць продукції на рік.
Детальніше
Ось уже понад дев'яносто років бельгійська компанія Nelissen, заснована в 1921 році, дивує покупців у всьому світі своїм асортиментом та якістю. Унікальна глина, червоного, жовтого, рожевого та сірого кольорів, на родовищі якої було збудовано перші цехи, використовується досі. Це робить кольори цегли Nelissen неповторними.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
В 20017 році німецький виробник цегли та бруківки компанія Olfry відсвяткувала свій 110-річний ювілей. Взагалі, німецькі виробники демонструють разючу довголіття практично в будь-якій галузі. Але у виробництві матеріалів це помітно дуже сильно. Основа такого феномена - якість і постійні інновації. І Olfry тут не виняток.
Детальніше

Нідерланди
Нідерланди
Детальніше
Нідерланди традиційно відносять до одних з "першовідкривачів" клінкерної цегли та плитки, а також цегли та плитки ручного формування та бруківки. Практично всі нині діючі мануфактури мають солідний вік за сто років. Такий термін роботи підприємствам дають поклади глини, якими повна країна. Залягають вони неглибоко і розробка кар'єрів справа не складна і не дорога. De Rijswaard (Де Рісвард) один з таких столітніх брендів. Пропонуємо з ним познайомитися ближче.
Детальніше