Rijswaard

Rijswaard

Нідерланди
Нідерланди
Поява на світ цегли De Rijswaard в околицях міста Аальбург виглядає цілком логічним, адже в районі розташування заводу знаходиться багато річок і він багатий глиною високої якості, де її достатньо просто добувати. У період промислової революції і зростання населення попит на цеглу виріс, а завод De Rijswaard став одним з найуспішніших, інноваційних і стабільних виробників в Нідерландах. De Rijswaard ретельно і з особливою скурпулезностью зберігає історію і традиції європейської культури у виробництві фасадної цегли. До теперішнього часу De Rijswaard накопичив в своєму асортименті більше 120 типів цегли різних кольорів і розмірів. Загальний обсяг виробництва унікального цегли De Rijswaard становить 150 000 000 штук на рік.
показати усе
сховати

Що виготовляє компанія

Плитка ручного формування Rijswaard

Якщо ви хочете більше дізнатися про плитку ручного формування Rijswaard, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.

Цегла ручного формування Rijswaard

Якщо ви хочете більше дізнатися про продукцію компанії Rijsward, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.