Бренди

Терасна дошка

Бельгія
Бельгія
Детальніше
Терасна дошка ТМ Bruggan відноситься до середнього цінового діапазону. Композитна дошка цього бренду дуже добре відома українському споживачу. Доступна ціна тим не менш не впливає на якість. Це одна з найкращих композитних терасних дошок на ринку.
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
Типова сучасна дилема для всіх, хто хоче трохи розширити простір поруч із будинком чи на балконі чи в офісі та створити приємне місце для відпочинку. Як і за допомогою яких матеріалів це зробити? Остаточний вибір завжди залежатиме від індивідуальних потреб та переваг, але сьогодні ми наближаємо вас до найнатуральніших матеріалів для тераси. До натуральної терасної дошки.
Детальніше
Терасна дошка з дерево-полімерного композиту Porch Multi – композитна дошка нового покоління. Поверхня дошки максимально наближена до натуральної деревини завдяки глибокому тисненню. Так само дошка має не однорідну колірну гаму, що додатково надає цьому продукту максимальної схожості з натуральною деревиною.
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
Продукція уарїнських виробників в усіх галузях користується останнім часом стійким попитом. І це не тільки про патріотизм та бажання підтримати український бізнес. Якість товару, виробленого в Україні, вже давно не поступається іноземним аналогам. А інколи і перевершує. Саме такий випадок - це терасна дошка TardeX. Вона прийшлась до вподоби і за якість і за ціну.
Детальніше