Бренди

Мансардні вікна

Мансардні вікна і горищні сходи Fakro - чудовий варіант для створення житлового простору в підпокрівельному приміщенні. Асортимент цього виробника включає в себе мансардні вікна, горищні сходи, вікна - балкони. Різноманітність варіантів і комбінацій дозволяє підібрати продукцію практично для будь-якого приміщення і під будь-яке завдання.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Продукція німецького бренду Roto зайвий раз підтверджує, що досконалість не має меж. Якщо питання безпроблемної роботи мансардного вікна стоїть для вас на першому місці, то вам сюди. Фурнітура Roto для звичайних вікон використовується у всьому світі і цінується як одна з найбільш якісних. В мансардних вікнах Roto питання якості винесено ще на більш високий рівень.
Детальніше
VELUX - це перш за все турбота про тих, хто буде користуватися продукцією компанії. Тому VELUX пропонує таку кількість сервісів, що допомагають вибрати необхідні рішення для будь-яких завдань, пов'язаних з мансардами. Як приклад такої роботи - додаток для мобільних пристроїв для підбору мансардних вікон он-лайн. Йти в ногу з часом або навіть трохи його випереджати - це стратегія VELUX.
Детальніше