Roto

Roto

Німеччина
Німеччина
Незалежно від того, чи будуєте ви новий будинок, чи модернізуєте мансарду, продукція Roto значно полегшить вам це завдання. Вікна Roto комплектуються готовим вбудованим утепленням і повним комплектом для встановлення. Крім цього, вони єдині дозволяють проводити дорегулювання вікна вже після встановлення. 75 років компанія Roto дивує своїми винаходами і патентами. Перші в світі горищні сходи, перше в світі мансардне вікно з верхньою віссю відкривання, перші в світі вікна з віссю повороту створки в 3/4 висоти вікна, перші мансардні вікна з ПВХ. Крім цього, компанія велику увагу приділяє енергозбереженню. Так як через покрівлю будинок втрачає понад 20% тепла, мансардні вікна в цьому питанні займають дуже важливе місце. Вікна з недостатнім коефіцієнтом опору теплопередачі будуть випускати тепло набагато швидше, ніж утеплена покрівля. Саме тому Roto в принципі не випускає вікна, що не відповідають стандартам. А в минулому році випустили на ринок мансардні вікна з подвійним склопакетом, де вони за показниками перевищують німецькі норми. А вони в Європі найсуворіші. Бренд Roto, можливо, не настільки розкручений, як його конкуренти. Але це пов'язано, в першу чергу, з тим, що компанія вважає за краще вкладати кошти не в масову рекламу, а в просування продукції через професійних дистриб'юторів і встановників вікон. Тому що в мансардному вікні придбання самого вікна це 50 відсотків вдалої покупки. Друга складова успішної служби вікна - кваліфікований монтаж. І, до речі, Roto, завдяки можливості донастройки вікон, дозволяє трохи згладити недоліки в монтажі.
показати усе
сховати

Офіційній дилер

Будучи багато років офіційним дилером Roto, ми надаємо повний комплекс послуг з підбору, продажу та монтажу мансардних вікон Roto. На складі в наявності практично завжди найпопулярніші моделі вікон. Гарантія на мансардні вікна Roto 15 років.

Що виготовляє компанія

Мансардні вікна Roto

Компанія Roto є одним з провідних світових виробників в сегменті мансардних вікон, аксесуарів і горищних сходів. В її асортименті можна знайти дерев'яні і ПВХ вікна для енергоефективних та пасивних будинків, керовані дистанційно або вручну з величезною різноманітністю способів відкривання. Дуже часто підрядники по установці мансардних вікон вказують продукцію цього бренду, як високотехнологічну і незамінну в роботі. Це інформація, говорить про те, що якість і технологічні інновації Roto отримали визнання в середовищі професіоналів. Особливу увагу компанія приділяє при проектуванні вікон і аксесуарів, потребам клієнтів і покрівельників. Подякою на це є все частіший вибір мансардних вікон Roto, а не найближчих конкурентів.