VELUX

VELUX

Данія
Данія
75 років VELUX виробляє мансардні вікна і сонцезахисні аксесуари. Компанія є світовим лідером в цій галузі. Представництва компанії відкриті більш ніж в сорока країнах, продукція реалізується в більш ніж 70 країнах. Понад 10 тисяч людей працює в компанії. Напевно кожен, хто стикався з будівництвом, чув про бренд VELUX. Заводи компанії розосереджені по 11 країнам. В Україні продукція Velux поставляється з Данії, Німеччини, Чехії, Угорщини та Франції. Одне вікно може бути зібрано з комплектуючих, виготовлених в різних країнах. Але висока якість вікон при цьому незмінна. Сьогодні VELUX - це виробник не тільки мансардних вікон. Асортимент додають вікна для плоских дахів, світлові тунелі, продукція на сонячних батареях і елементи для підвищення енергозбереження при установці вікон.
показати усе
сховати

Що виготовляє компанія

Зенітні вікна VELUX

До вже відомих багатьом мансардних вікон, компанія VELUX додала кілька років тому вікна для плоских дахів які набирали популярність, а також світлові тунелі для приміщень які не мають зовнішніх джерел освітлення. До формування асортименту VELUX як завжди підійшов ґрунтовно і на сьогоднішній день в цьому сегменті компанія номер один у світі.

Мансардні вікна VELUX

Якщо ви хочете більше дізнатися про продукцію компанії Velux, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.