Бренди

Керамічна черепиця

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Braas давно відомий українським покупцям. Він одним з перших з'явився у нас в країні. Бренд пропонує два види черепиці - керамічну і цементно-піщану. Черепиця Braas завжди була синонімом німецької якості та традицій німецької покрівельної школи.
Детальніше
Будівельна група Braas Monier - провідний світовий постачальник будівельних матеріалів для скатних дахів, який здійснює свою діяльність в 40 країнах світу. Грунтуючись на багаторічному досвіді, компанія пропонує своїм клієнтам широкий асортимент покрівельних, димохідних, вентиляційних та енергетичних систем для житлових будинків.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Ринок будівельних і покрівельних матеріалів стрімко змінюється. Сьогодні покупцям потрібні компетентні партнери з великим асортиментом продукції та високим рівнем сервісу. Розуміючи необхідність відповідати вимогам ринку, в останні десятиліття компанія німецька компанія CREATON постійно впроваджує інновації як у виробництві керамічної черепиці так і в супутньому продажу сервісі.
Детальніше
Керамічна черепиця Jacobi/Walther входить в трійку найбільш авторитетних брендів на німецькому ринку. Німецькі норми якості для керамічної черепиці перевищують загальноєвропейські. Завдяки цьому продукція з Німеччини завжди на рівні. У випадку з Jacobi/Walther запас міцності та якості ще вище, оскільки це сімейне підприємство, що поважає традиції, а не конвейєр великого концерну.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Німецька керамічна черепиця Nelskamp прекрасно демонструє можливості, яких набуває глина в професійних руках. Такого розмаїття покриттів, форм і кольорів треба ще пошукати. Все це зроблено зі знаменитим Deutsche Qualitäten.
Детальніше