Jacobi/Walther

Jacobi/Walther

Німеччина
Німеччина
Німецька черепиця за своїм асортиментом, як правило, поступається своїм конкурентам з Іспанії, Португалії чи Франції. Але на боці німців безкомпромісне ставлення до якості. Недарма багато клієнтів, які зверталися до нас за керамічною черепицею, приходили відразу з побажанням того, щоб це була черепиця з Німеччини. Jacobi/Walther - це сімейна компанія, яка виробляє керамічну черепицю більш ніж 155 років. Це одне з найстаріших сімейних підприємств з виробництва керамічної черепиці в Німеччині. Тремтливе ставлення до традицій виробництва, і в той же час вміння йти в ногу з часом, дозволили маленькій ремісничій майстерні зрости до великого промислового підприємства. Філософія компанії - "Підходяща черепиця для кожної покрівлі".
показати усе
сховати

Офіційний дилер

Наша компанія офіційний дилер ТМ Jacobi. На виставкових майданчиках в Києві та Одесі є можливість вибрати практично будь-яку модель черепиці Jacobi при природному освітленні.

Що виготовляє компанія

Керамічна черепиця Jacobi/Walther

Німецьке сімейне підприємство Jacobi/Walther понад сто років займається виробництвом керамічної черепиці не розмінюючись більше ні на яку продукцію. Це тим більше дивно, що більшість німецьких компаній у цій сфері розширюють свій асортимент фасадними матеріалами і бруківкою. Звичайно ж, при такій ситуації якість Jacobi/Walther знаходиться на найвищому рівні. І що ще дивніше, цінова політика при цьому залишається на рівні понад маркетингово розкручених брендів.

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi