CREATON

CREATON

Німеччина
Німеччина
Девіз CREATON - "ХОЧ МИ І НЕ ВИНАЙШЛИ КРОВЛЮ, АЛЕ МИ ЗРОБИЛИ ЇЇ КРАЩЕ". Звичайно, покрівлю винайшли не вони. Не вони також винайшли найпростішу керамічну або бетону черепицю. Римляни були піонерами в цьому більше 2000 років тому з черепицею типу чернець-черниця. А перша плоска черепиця з'явилася на даху Нюрнберзького замку більше 1400 років тому - задовго до того, як з'явилася компанія CREATON. Проте, німці з гордістю можуть сказати: за більш ніж 130 річну історію виробництва вони змінили і впровадили безліч ідей та інновацій, які вплинули на ринок керамічних дахів. Вони змінили саме призначення покрівлі: від чисто функціонального елемента будинку до комплексного рішення. Встановили стандарти якості та підходи до формування асортименту. За допомогою чого, можете запитати ви. Послідовна прихильність високій якості. Сміливі новаторські рішення. Історичні корені компанії, які лежать в основі невеликого сімейного бізнесі в Вертінген у Баварії, де до сих пір знаходиться штаб-квартира CREATON.
показати усе
сховати

Що виготовляє компанія

Керамічна черепиця CREATON

На сьогоднішній день асортимент Creaton величезний. Крім керамічної черепиці компанія виробляє цементно-піщану черепицю, черепицю з вбудованими сонячними батареями, сотні аксесуарів. Creaton має в своєму розпорядженні кілька заводів в різних країнах Європи. Черепиця проходить найжорсткіші німецький норми контролю якості. Це дозволяє компанії бути лідером на такому складному ринку і завжди пропонувати своїм покупцям трішечки більше ніж конкуренти.

Цементно-піщана черепиця CREATON

Якщо ви хочете більше дізнатися про продукцію CREATON переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу та обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.