Бренди

Мембрани та воронки для плаского даху

Гідроізоляція грає найважливішу роль в сучасному будівництві. Польський виробник AlphaDam зосередив свою діяльність саме в цьому питанні. Компанія відразу взяла на озброєння політику експорту і не прогадала. На сьогоднішній день AlphaDam більшу частину виробленої продукції експортує. І в основному на ринки Європи. Тепер і в Україні є можливість попрацювати з цими матеріалами.
Детальніше
Італійська компанія Flag S.p.A., що входить в Soprema Group, є одним з найвідоміших і авторитетних виробників ТПО- і ПВХ мембран в Європі. Незважаючи на те, що в Україні цей бренд не так давно, на швидкозростаючому ринку плоских дахів він посів провідні позиції завдяки гнучкій ціновій політиці і безкомпромісній якості.
Детальніше

Швейцарія
Швейцарія
Детальніше
Швидше за все, навіть люди, далекі від будівництва, зустрічали під час ремонту доріг, тунелів, мостів яскравий логотип швейцарської компанії Sika. Цей виробник уже давно бренд №1 у питаннях будівельної хімії, гідроізоляції та покрівельних ПВХ та ТПО мембран у світі.
Детальніше
Підприємство засновано у 2008р., лідер фотоелектричного ринку у Франції. Дочірнє підприємство SOPREMA. Більше 4000 проектів по всьому світу. Площа 4 000 000 м2 покрита фотоелектричними панелями на опорах SOPRASOLAR.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Лідер українського ринку
Детальніше

Іспанія
Іспанія
Детальніше
Іспанський виробник гідроізоляційних мембран Danopol компанія DANOSA є однією з найбільших у цій галузі. Дефіцит в Україні на ПВХ та ТПО-мембрани спонукав багатьох європейських виробників звернути увагу на український будівельний ринок. DANOSA один із таких.
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
Український виробник покрівельних воронок для плоскої покрівлі
Детальніше

Україна
Україна
Детальніше
Перший український виробник ПВХ мембран та геотекстилю
Детальніше