Asko Neo

Asko Neo

Польща
Польща
Виробник даного бренду - польська компанія Asko SP Z.O.O. Софіт виготовляється з високоякісного ПВХ і в цьому одна з його основних відмінностей від конкурентів. Ви часто можете спостерігати вигорілі укоси або фронтони будинків, де було застосовано бюджетний варіант софіту. Обравши Asko Neo, ви отримаєте продукт з десятирічною гарантією і терміном служби не менше двадцяти п'яти років. Asko Neo пропонується в тринадцяти кольорах і двох варіантах - з перфорацією та без. Панелі з перфорацією потрібні для поліпшення вентиляції підпокрівельного простору. Вони, як правило, розраховуються в такому порядку: на три панелі без перфорації одна з перфорацією. Ще однією особливістю даного бренду є розроблений виробником замок з'єднання панелей. Його фішка в тому, що він не заважає температурному розширенню панелей. Завдяки цьому зникає ефект "потріскування", коли в моменти перепаду температур софіт видає досить дратівливі звуки. Софіт Asko Neo комплектується необхідними планками для монтажу. G-планка і H-планка дозволяють надійно змонтувати панелі і закріпити їх. Розрахунок необхідної кількості планок і панелей софіта допоможе вам зробити наш менеджер.
показати усе
сховати

8 років Офіційно продаємо Asko

Бути офіційним дилером - це те ще завдання. В першу чергу - це щорічно підтверджувати рівнем продажів свою здатність бути корисним для споживача. Продаж софіту Asko для нас це перш за все пропозиція клієнту продукції з максимальною якістю. І клієнти це цінують. Що і підтверджує восьмий рік поспіль статус офіційного дилера ТМ Asko

Що виготовляє компанія

Підшивка звісів покрівлі Asko Neo

Якщо ви хочете більше дізнатися про продукцію компанії Asko, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.