Tegola

Tegola

Італія
Італія
Нехай вас не дивують італійські коріння цього виробника. Дійсно, може здатися дивним, що в країні, де більшість будівель накриті керамічною черепицею, з'явилася черепиця бітумна. Але концерн IWIS - найбільший європейський виробник з п'ятдесятирічної історєю. І компанія бере активну участь своїми матеріалами в будівництві аеропортів, доріг, нафтосховищ, аеродромів, залізниць. Дійсно, коли дивишся на асортимент, з'являється відчуття, що немає сфери в будівництві, де не були б представлені матеріали італійців. Як говорить засновник і президент концерну IWIS Лучано Маццер, "Ми завжди поруч з клієнтом. І наш досвід надає можливість бути з ним завжди поруч. Від проекту до реалізації". Про що це все може сказати покупцеві - про відповідальність у виробництві продукції Tegola. Компанія дуже дбайливо ставиться до репутації. Для клієнта, який робить свій вибір на користь Tegola, ми, як офіційні дилери, запропонуємо спеціальні умови придбання та монтажу бітумної черепиці Tegola. У перекладі з італійського Tegola - це черепиця. Здавалося б - одне слово, але скільки воно в собі може вмістити.
показати усе
сховати

Офіційний ділер

Як офіційний дилер Tegola, ми спільно з представництвом компанії в Україні демонструємо бітумну черепицю при природному освітленні на наших виставкових майданчиках в Києві та в Одесі.

Що виготовляє компанія

Бітумна черепиця Tegola

Гнучка черепиця Tegola на основі АПП-бітуму зберігає опірність ультрафіолету і практично не змінює своїх властивостей протягом всього періоду гарантійного терміну. АПП-модифікована бітумна черепиця в кілька разів перевершує якість покриттів на основі СБС - модифікованого бітуму, а також окисленого бітуму. Термін служби такої черепиці в рази перевершує продукцію із зазначених вище модифікаторів. Ось тому Tegola найбільший європейський концерн з виробництва бітумної черепиці, за 40 років діяльності завоювавший довіру сотень тисяч клієнтів.