Будинок для творчості

Про проект

Ми тривалий час не могли підібрати матеріал для покрівлі, який би підкреслював чарівність місця, де розташовано будинок. Навкруги сосни, повна тиша, 5 хвилин пішки до водойми. Замовник, людина дуже творча. Актор, Заслужений артист України, шукав це місце довго. Будинок, який він замовив у наших партнерів з компанії "Канадский сруб", виявився чималеньким. Це був адаптований американський проект шале. Проте, приміщення у будівлі мали небагато перегородок, внутрішній простір був легким та зручним. Ми перебрали декілька варіантів матеріалу для покрівлі - сланець, керамічну черепицу, шиндель (дерев'яну черепицу). Жоден з них не знайшов відгуку у сердці Замовника. І тоді нам спало на думку запропонумати цементно-пісчану черепицу Terran Zenit Odon. Справа в тому, що, по-перше: цементна черепиця важка, білше 50 кг/м2, і це дуже добре для срубу, по-друге: вона вібрала в себе усі найкращі якості керамічної черепиці за характеристиками, а за зовнішнім виглядом нагадала дранку. Ось так вони і зустрілись - дерев'яний сруб та майже шістсот квадратних метрів покрівлі.

Робота на дерев'яних будинках має свої особливості. Будинок, після встановлення, ще декілька років перебуває у русі. Він сідає. Будівельники повинні чітко та вчасно регулювати опори, на яких розташовані основні конструкціі, щоб будинок сідав рівномірно. Покрівельники у свою чергу, повинні врахувати цей момент, та зробити все так ,щоб рух будинку не зашкодив покрівлі. Штучна черепиця, доречі, це один з найкращих маітеріалів в такому випадку.

Ми будували цю покрівлю у 2017 році. В 2019 робили технічний огляд. За виключенням заміни декількох черепиць, жодних зауважень ми не мали. Крім того, ми довстановили водостічну систему і тепер будинок чекає лише внутрішнього оздоблення, та свого талановитого господаря. Хай щастить!

Залишилися питання?

Залиште заявку і менеджер проконсультує Вас по будь-якому питанню
Ваше ім'я
Ваш номер телефону *
Введіть коректний телефон
відправляється