Сланець

Сланец

Продаж від 1380 грн/м2

Виберіть сланцеву покрівлю в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Найпопулярніший бренд сланцю

Повна комплектація сланцевої покрівлі

Більше 10 варіантів вкладання сланцю на стендах

Ціни та опис усього асортименту сланцю

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, сланець. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для сланцевої покрівлі з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовано інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо ви цікавитесь сланцем, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми офіційні представники даних брендів

Природна краса

Нехай вас не лякає те, що на даху вашого будинку буде лежати камінь. Цьому матеріалу не один мільйон років. Да да, ми не помилились. Деякі виробники видобувають сланець з кар'єрів віком в кілька мільйонів років. Використовувати камінь на покрівлі люди вигадали давно. В багатьох європейських країнах культурі сланцевих дахів не одна сотня років. Особливо вражають сланцеві дахи Німеччини, Франції та Нідерландів. І хоча Україна поки тільки знайомиться з цим матеріалом, і в нашій країні вже є будинки, які не поступаються за красою європейським. Чим же такий гарний цей матеріал? Він дуже практичний. Фактично, будь-яке покрівельне покриття, яке буде пошкоджено механічно, вимагає як правило нудного, довгого і недешевого ремонту. А сланець ні. Заміна плитки займає від сили десять хвилин. Майстер скоріше більше часу витратить на те, щоб дістатися до місця ремонту. Саме тому практичні європейці так часто і багато використовують цей матеріал. Ну і, звичайно ж, фактура і краса каменю. Особливо під дощем. Чесно кажучи, іноді захоплює дух, коли зустрічаєш дахи, виконані руками майстрів. Саме ці емоції і викликає сланець на даху.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади покрівель, покритих сланцем

Переваги

Переваги

Сланець на покрівлі викликає, напевно, одне з найсильніших вражень з усіх видів покрівельних матеріалів. Крім цього, він має ще ряд переваг:

  • вологостійкість
  • тривалий термін служби
  • легка ремонтопридатність
  • неповторність каменю на кожній покрівлі
  • високий ступінь морозостійкості
  • інвестиційна привабливість

Недоліки

Основна складність при покупці сланцю - це монтаж. Цей матеріал, як ніякий інший, вимагає високої кваліфікації монтажників і наявності спеціального інструменту. Сланець дуже часто комбінують з іншими покрівельними матеріалами - фальцем або керамічною черепицею. І це так само вносить свою необхідність в рівень підготовки покрівельників.

Недоліки
Висновок

Висновок

Сланцева покрівля - це практично вершина з точки зору естетики, смаку і терміну служби. Це недешеве задоволення. Але й не настільки дороге, як може здатися на перший погляд. Грамотно і оптимально підібрані комплектуючі, сланець, наприклад, із Іспанії, фахівець підрядник і ваша покрівля буде коштувати трохи більше, ніж дах в керамічній черепиці. А вже емоцій вона викличе і у вас і у друзів набагато більше.

Cпоживчі характеристики

Вага м2 від 3 до 80 кг
Кут нахилу покрівлі від 12 до 95 градусів
Строк служби від 50 років та більше

Монтаж сланцю

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці сланцю в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яку нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну сланцеву покрівлю. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику

Переглянути всі об'єкти
Сланець

Монтаж сланцю

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону