Покрівельний сланець SAMACA

Покрівельний сланець SAMACA

Виберіть сланцеву покрівлю Samaca в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Забезпечуємо прямі поставки без посередників

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Samaca по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту сланцю Samaca

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, сланець Samaca. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Samaca

Максимально повний розрахунок кошторису Samaca

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису сланцю Samaca з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo зі сланцем Samaca, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Розрахунок бюджету матеріалів

Якщо ви цікавитесь сланцем Samaca, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей

Samaca - іспанський сланець для покрівлі та фасаду

Свою назву Samaca отримала в 1968 році, після об'єднання кількох виробників сланцю в одну групу. Назва фабрики - це великі літери стародавнього села і однойменної церкви "Santa Maria de Casao", перше перша згадка про який, датуються шостим століттям. Це найбільший виробник сланцю в Європі на сьогоднішній день. Samaca розробляє сланець на власних восьми кар'єрах більшість з яких знаходяться на берегах річки Касайо. В асортименті продукції всі типи сланцевої плитки для будь-якого виду укладання на покрівлі і фасади. Сланець продовжує залишатися в деякій мірі ексклюзивним матеріалом для покрівлі, так як навички та знання, які необхідні для його укладання купуються роками. Крім цього, без наявності спеціального інструменту, укладання каменю на покрівлі практично не можлива.

про матеріал

Фото готових будинків зі сланцевою покривлею Samaca

Переваги

Переваги

Хоча сланець, для українського споживача поки, порівняно новий матеріал, але в Європі він використовується на покрівлі вже кілька століть. Тому основні властивості каменю давно відомі. Переваги бренду Samaca можна визначити наступними моментами:

 • незмінний протягом тривалого часу
 • легкий в обробці
 • водонепроникний і вогнетривкий
 • стійкий до екстремальних погодних умов
 • поставляється з офіційною гарантією Samaca
 • легко ремнотується
 • екологічно безпечний
 • має великий вибір способів укладання
 • надає неповторний і індивідуальний зовнішній вигляд
 • використовується в двадцяти країнах на п'яти континентах

Недоліки

Недоліків у каменю на покрівлі небагато. Звичайно, важливим буде сказати, що якісні сланцеві плитки мають обмеження за вмістом заліза і пиритов. Це необхідно щоб потім не отримати на покрівлі або іржаві або білі плями. Але Samaca підходить до питання сортування і сортності свого матеріалу дуже скурпульозно. І будь-яких рекламацій або зауважень помічено по ній не було. Є ще ряд моментів на які необхідно звернути увагу:

 • палітра сланцевих плашок обмежена, найчастіше зустрічається сірий колір, рідше бордовий або темно-зелений
 • при невеликих розмірах плиток вага покриття досить великий, тому при проведенні монтажних робіт по кроквяної системі, необхідно приділити увагу саме несучої здатності останньої
 • досить немаленька ціна, яка залежить від розмірів сланцевої плитки, від місця видобутку сланцю, і від способу яким вона буде укладатися
Недоліки
Висновок

Висновок

Звичайно ж сланцеву покрівлю Samaca можна і потрібно купувати. Жоден інший матеріал не додасть стільки індивідуальної краси вашого будинку як цей. Грамотна робота архітектора, професійний підрядник - це звичайно складові успіху в будівництві такого даху. Але і замовнику необхідно розуміти, що немає сенсу при придбанні такої покрівлі рухатися по шляху максимального здешевлення, всупереч технічним правилам і нормам укладання цього матеріалу. Необхідна розумна економія і тоді, ваша сланцева дах Samaca здивує всіх.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 22 до 70 градусів
Вага м2 від 33 до 56 кг
Строк служби від 50 років та більше
Ціновий диапазон від 1190 до 2890 грн/м2

Монтаж сланцевої покрівлі Samaca

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці сланцевої покрівлі Samaca в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Samaca. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу сланцевої покрівлі Samaca

Отримати консультацію по монтажу сланцевої покрівлі Samaca

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону