Фальцева покрівля

Фальцева покрівля

Продаж від 242 грн/м2

Виберіть фальцеву покрівлю в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

3 найпопулярніших бренда металу для фальца

Більше 25 вариантів кольорів і відтінків

Великий шоу-рум просто неба

Ціни та опис усього асортименту фальцевої покрівлі

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, фальцеву покрівлю з різних металів. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок матеріалів для фальцевої покрівлі з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo, завжди укомплектовано інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі матеріалів

Якщо ви цікавитеся фальцевой покрівлею для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва.

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми офіційні представники даних брендів

Фальц

Метод з'єднання металу в спеціальний замок і є фальц. Все так просто? - запитаєте ви. Не зовсім. І ось чому.
Почнемо по порядку. Фальцева покрівля може бути виготовлена ​​практично з будь-якого металу, придатного для використання на покрівлі. Це може бути проста оцинковка, фарбований метал, алюміній, свинець, мідь, цинк-титан. Людство давно вигадало при будівництві дахів використовувати листи металу, скріплюючи їх між собою. Варіанти замків були різноманітні, поки технології не дозволили з'єднувати метали в подвійний замок. А щоб це було максимально герметично на невеликих кутах нахилу покрівлі, додавати в замок ущільнювач. В результаті з'явився так званий подвійний стоячий фальц. Максимально надійний і довговічний варіант монтажу листів металу на сьогоднішній день. Фальцева покрівля, зібрана руками професіоналів, прослужить дуже довго. Це правильна і надійна інвестиція в будівництво.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади фальцевих дахів

Переваги

Переваги

Крім естетичних моментів, фальцева покрівля має одну перевагу перед усіма іншими матеріалами, яку неможливо перевершити. Це надійність. Технічно правильно виконана фальцева покрівля з алюмінію, цинк-титану або міді, реально прослужить не менше ста років на вашій покрівлі практично без обслуговування і локальних ремонтів. Жоден інший матеріал на сьогоднішній день такого вам не запропонує.

Недоліки

Назвати недоліком високу, у порівнянні з іншими матеріалами, вартість покрівлі не зовсім коректно. Але все ж таки не як недолік, а як момент, який вимагає уваги - вартість покрівлі в залежності від матеріалу, в якому вона буде виконана, значно відрізнятиметься від традиційних матеріалів. Це стосується і вартості робіт і самого металу. Тому рекомендуємо до обрання цієї кровлі підійти після отримання проекту. Отримати кошторис у професійного підрядника і приймати остаточне рішення. 

Недоліки
Висновок

Висновок

Фальцева покрівля - це дійсно довговічне, красиве і нетривіальне дахове покриття. Матеріал, з якого може бути створений такий дах, може бути будь-яким, найголовніше, щоб монтаж здійснював професійний підрядник. Цей дах за вартістю буде істотно відрізнятися від інших покриттів в більший бік. Тому, хто розраховує на ціни з інтернету, треба приготуватися до подиву. Там найчастіше вказують ціну за м2 монтажу такого даху, не вказуючи в інформації, що всі деталі і комплектуючі коштують окремо. Однак не поспішайте розчаровуватися. В міді, в цинк-титані, звичайному металі або алюмінії цей дах стане справжньою прикрасою вашого будинку. І ви точно скажете самому собі дякую за такий вибір.

Cпоживчі характеристики

Вага м2 від 5 до 11 кг
Кут нахилу покрівлі від 7 до 95 градусів
Термін служби від 30 до 120 років

Монтаж фальцевої покрівлі

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при купівлі фальцевої покрівлі в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще за будь-яку рекламу за компанію скаже кількість та якість об'єктів, яка нею побудована. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну фальцеву покрівлю. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтовано нашими фахівцями, перевірено технаглядом і передано замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Фальцева покрівля

Монтаж фальцевої покрівлі

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону