Фальцева покрівля з алюмінію Prefa

Фальцева покрівля з алюмінію Prefa

Виберіть фальцеву покрівлю Prefa в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Prefa по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту алюмінію Prefa

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю в Prefa вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю в Prefa вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, фальцеву покрівлю Prefa. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Prefa

Максимально повний розрахунок кошторису Prefa

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису фальцевої покрівлі Prefa з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з фальцевої покрівлі Prefa, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Розрахунок бюджету матеріалів

Якщо ви цікавитесь алюмінієм Prefa, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей

Фальцева покрівля з алюмінію Prefa

Першою продукцією Prefa на український ринок прийшла алюмінієва стрічка для фальца. Надалі асортимент додали алюмінієва черепиця, профільовані листи, готові вироби з алюмінію типу, ромб, луска і інші. Монтаж алюмінієвої стрічки для фальца схожий з монтажем мідних і цинк-титанових покриттів, тому для більшості покрівельників-бляхарів він не представляє складності. Алюмінієва стрічка може бути без покриття, оцинкованої або з кольоровим покриттям. Prefa завдає покриття методом Coil Coating - найсучаснішим методом одно- або двостороннього нанесення органічного покриття на металевий прокат. Якість такого покриття таке, що виробник гарантує, що алюміній можна в подальшому, без втрати якості покриття, фальцювати, профілювати, вальцювати, пробийте і т.д. Основу продукції для фальца представляють алюмінієві стрічки товщиною 0,7 - 1,00 мм. Більшість рулонів стрічки має діапазон ширини від 500 до 1200 мм.

про матеріал

Фото готових будинків з фальцевою покрівлею Prefa

Переваги

Переваги

Переваги Prefa незаперечні:

  • не іржавіє - стійкість покрівельного алюмінію до дії корозії приблизно в 20 разів більше стійкості стали
  • ідеально витримує різкі перепади температур від -40 до +90 С
  • легка вага алюмінієвої покрівлі один з важливих чинників. Маса 2,3-2,6 кг / м2 дозволяє використовувати матеріал для реконструкції, не замінюючи при цьому крокви
  • не потребує послемонтажний обслуговуванні при правильній установці. Якщо покрівлю або фасад, покриті алюмінієм, необхідно почистити - зазвичай досить просто промити їх теплою водою з м'якою губкою

Недоліки

Недоліки
Висновок

Висновок

Фальцева покрівля може бути виготовлена практично з будь-якого типу металу. Але алюміній Prefa в цьому списку буде завжди лідирувати. Він значно дешевше покрівельної міді або цинк-титану, і трохи дорожче звичайного фарбованого металу. Але при цьому термін служби крівлі з алюмінію буде незрівнянно більше даху зі звичайного металу. І незрівнянно дешевше, ніж з більш дорогих матреілов. Справжня золота середина.

Cпоживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 3 до 95 градусів
Вага м2 від 2,3 до 2,6 кг
Строк служби від 40 до 70 років
Ціновий диапазон від 510 до 848 грн/м2

Монтаж фальцевої покрівлі Prefa

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці фальцевої покрівлі Prefa в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Prefa. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу фальцевої покрівлі Prefa

Отримати консультацію по монтажу фальцевої покрівлі Prefa

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону