Будинок у лісі

Про проект

Звичайний чотирикутник - що можна вичавити з такої форми коли будуєшь будинок. На фото до цього проекта ви можете побачити, як задум архітектора та матеріали,що було використано, заробили таку круту реакцію оточуючих, що ще декілька замовників серед сусідів вирішили зкопіювати. Спочатку, коли ми на папері побачили цей проект, він теж нам не дуже сподобався, та коли вживу ми побачили неймовірну нідерландську цеглу і почули бажання замовника накрити будинок глазурованою керамічною черепицею чорного кольору, то зрозуміли що це буде круто.

Нажаль, мансрадного поверху тут не має, але ми залишили таку можливість, розмістивши стропільну систему таким чином, що потім можна буде встановити перегородки, доставити мансардні вікна та отримати крутий мансардний поверх. Але все по черзі. І хоча якихось специфічних технічних рішень цей проект не має, ми, як і завжди, підійшли до його виконання творчо та з великою увагою до деталей. Обробили дерево для стропільної системи інгібіторами, змонтували каркас, встановили паро- та гідроізоляцію. Утеплили перекриття та дах, встановили мансардне вікно та водостічну систему зі спеціальною решіткою. Вона конче необхідна у випадку будівництва посеред хвойних дерев. Не дає забиватися водостоку та дуже зручна при догляді за ним.

Особливою фішкою проекту стала фронтальна зона по периметру будинку, яку ми запропонували замовнику оздобити натуральним сланцем. Він нас підтрімав та не пожалкував. Нестандартне для нашої місцевості рішення доповнило картинку і посеред Бучі постав справжній німецький будинок з усіма атрибутами - цегляним фасадом, керамічною покрівлею, німецьким водостоком та сланцем на лобовій дошці.

Залишилися питання?

Залиште заявку і менеджер проконсультує Вас по будь-якому питанню
Ваше ім'я
Ваш номер телефону *
Введіть коректний телефон
відправляється