Складна реконструкція

Про проект

П'ять будівель на одній ділянці. Чотири з них під реконструкцію, одна з новою покрівлею. Скатний та плоский дахи. Напилюване утеплення, металева стропільна система на основному будинку, перехід робіт в зимовий період, та багато іншіх моментів. Це далеко не повний перелік питань, які нам треба було вирішити на цьому проекті. Але, як кажуть, труднощі тільки роблять нас сильнішими.

Отож, що ми мали: основний будинок площею майже тисячу м2 під заміну покрівлі, два будинки охорони та дві альтанки, що також йшли під заміну покрівлі. Одна нова будівля планувалась із плоским дахом.

Наша компанія виконує роботи і по плоскому даху і по скатній покрівлі, тому з переліком робіт ми особливих проблем не мали. А от із заміною матеріалу покрівлі питання виникли одразу. І перш за все - який матеріал використовувати в якості фінішного покриття, так як на будівлях вже була керамічна черепиця. Необхідність ії заміни виникла з тієї причини, що всього за сім років вона прийшла в жахливий стан - поверхня відлущилась та мала нетоварний вигляд. Руйнування поширювалось і було зрозуміло, що врешті решт матеріал треба міняти.

Після довгих консультацій ми запропонували німецьку керамічну ангобовану черепицу Braas. ЇЇ строк гарантії 30 років, а розрахунковий термін експлуатації більше шестидесяти років. Коли це питання було вирішено, черепиця була замовлена і ми приступили до демонтажних та монтажних робіт.

Головними труднощами тут стала металева стропільна система, яка мала вихід на вулицю і створила десятки мостків холоду, що є неприпустимим. Тільки за допомогою напилюваної ізоляції це питання вдалося вирішити. Врешті решт, об'єкт було завершено. Замовник отримав чудову, надійну, теплу покрівлю. Ми отримали новий досвід та змогу поділитися ним з вами.

Залишилися питання?

Залиште заявку і менеджер проконсультує Вас по будь-якому питанню
Ваше ім'я
Ваш номер телефону *
Введіть коректний телефон
відправляється