Квартира з терасою

Про проект

Це був дуже дуже цікавий досвід. Ми і до цього об'єкту вже робили різного роду реконструкції мансрадних поверхів. Але в даному випадку в нас було два важливих завдання в одному приміщенні, де планувалась спальня - переробити дах та встановити мансардні вікна, а з іншого боку - зробити покрівлю та вихід на терасу. Фасадні віконні конструкції були вже замовлені. Це вимагало неймовірної точності від нашіх зварювальників. Крім того, замовник хотів звести до мінімуму коефіціент тепловтрат. Це вимагало нестандартних рішень з утепленням. Жодна мінеральна вата не давала тих показників, які були необхідні. Тому ми прийняли рішення використовувати пінополіуретанову піну. Як згодом продемонстрували показники тепловізору, це було абсолютно правильне рішення. Жодних мостків холоду.

Фінішним покриттям замовник спочатку хотів зробити металочерепицю. Це рішення спиралося на те, що весь житловий комплекс, де знаходилась квартира, вкритий металочерепицею. Та ми відмовили його. Звісно, кожен має свою думку з приводу того, який матеріал краще використовувати для покрівлі. Проте, ми твердо впенені, що металочерепиця не підходить для жилих мансард, особливо якщо там є спальні.

Композитна черепиця - дуже вдалий і крутий матеріал саме для таких випадків. Легка, проста у монтажі, не має відходності, довговічна, шумо- та снігозахисна. Це був чудовий вібір. Ну і мансардні вікна остаточно прикрасили цю покрівлю. Замовник задоволений, а ми поїхали далі.

Залишилися питання?

Залиште заявку і менеджер проконсультує Вас по будь-якому питанню
Ваше ім'я
Ваш номер телефону *
Введіть коректний телефон
відправляється