Мідь KME

Мідь KME

Німеччина
Німеччина
Архітектуру неможливо уявити без такого матеріалу як мідь. Будівельники, архітектори та дизайнери використовують цей матеріал досить давно. Німецький промисловий концерн KME займає лідируючі позиції в світі по випуску виробів з міді та мідних сплавів. У різноманітті асортименту покрівельна та фасадна мідь, а також сплави з неї, представлені під окремою торговою маркою TECU. Мідь TECU - це живий матеріал. В процесі терміну служби вона змінюється, патинує та створює фантастичні кольорові ансамблі. Продукція TECU компанії KME - це системні рішення, які підходять один до одного і дозволяють створювати складні конструкції.
показати усе
сховати

Офіційний імпортер

В разі роботи з нашою компанією ви будете працювати з офіційним імпортером. Це гарантує вам надійність в постачанні матеріалу і технічну підтримку. Крім цього, в разі необхідності, ми зможемо надати послуги монтажу.

Що виготовляє компанія

Вентильований фасад з металу Мідь KME

Якщо ви хочете більше дізнатися про вентильовані фасади КМЕ, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.

Фальцева покрівля Мідь KME

Якщо ви хочете більше дізнатися про продукцію компанії KME, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi