Мідь KME

Мідь KME

Німеччина
Німеччина
Архітектуру неможливо уявити без такого матеріалу як мідь. Будівельники, архітектори та дизайнери використовують цей матеріал досить давно. Німецький промисловий концерн KME займає лідируючі позиції в світі по випуску виробів з міді та мідних сплавів. У різноманітті асортименту покрівельна та фасадна мідь, а також сплави з неї, представлені під окремою торговою маркою TECU. Мідь TECU - це живий матеріал. В процесі терміну служби вона змінюється, патинує та створює фантастичні кольорові ансамблі. Продукція TECU компанії KME - це системні рішення, які підходять один до одного і дозволяють створювати складні конструкції.
показати усе
сховати

Офіційний імпортер

В разі роботи з нашою компанією ви будете працювати з офіційним імпортером. Це гарантує вам надійність в постачанні матеріалу і технічну підтримку. Крім цього, в разі необхідності, ми зможемо надати послуги монтажу.

Що виготовляє компанія

Фальцева покрівля Мідь KME

Якщо ви хочете більше дізнатися про продукцію компанії KME, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.