RUUKKI

RUUKKI

Фінляндія
Фінляндія
В нашому асортименті товари з Фінляндії займають особливе місце. Ця маленька країна виробляє таку кількість відомих всьому світу товарів, що іноді диву даєшся. RUUKKI - чергове підтвердження того, що фіни з особливою увагою ставляться до виробництва і репутації товарів, на яких стоїть клеймо Made in Finland. Понад п'ятдесят років RUUKKI займається виробництвом покрівлі. Двадцять три роки з них в Україні під Києвом працює завод, де компанія виготовляє продукцію для українського ринку. Незважаючи на локальне виробництво, сталь для виробництва продовжує надходити з Європи. RUUKKI ввела класи якості, які допоможуть підібрати ідеальний варіант для будинку, відповідний до вашого бюджету. Крім цього, RUUKKI надають найповнішу і найтривалішу гарантію на ринку. Гарантію можна отримати он-лайн. Асортимент металочерепиці RUUKKI не дуже великий, але це як в хорошому ресторані, де відмінних страв не може бути багато. Якщо ви зробили свій вибір на користь RUUKKI, вам знадобиться зробити обмір покрівлі та її правильний розрахунок. Наши інженери готові виїхати до вас на об'єкт для замірів. Просто зв'яжіться з менеджером і він все організує.
показати усе
сховати

Що виготовляє компанія

Клікфальц RUUKKI

RUUKKI - бренд, який особливого представлення не потребує. Клікфальц RUUKKI висококласна сталева покрівля, яка нагадує традиційну фальцевую покрівлю, але в той же час має сучасний і стильний вигляд. Поєднується з різними архітектурними стилями, підходить для покрівель з малим ухилом.

Металочерепиця RUUKKI

Металочерепиця RUUKKI - бренд, який особливого представлення не потребує. Вже багато років цей виробник задає моду і стандарти у виробництві металочерепиці. Фінська компанія, як і інші виробники покрівельних матеріалів з цієї країни, в основу своєї діяльності ставить перш за все якість і надійність продукції. Асортимент того, що виробляє RUUKKI величезний. Тут і сендвіч-панелі, і метал для фальца, і нова революційна система - клік-фальц, і, звичайно ж, металочерепиця.