Бренди

Геотекстиль

Геотекстиль Fibertex є нетканим матеріалом і виготовлений з високоякісного первинного поліпропілену. Завдяки унікальності процесу виробництва, поєднання різних методів зв’язування волокон робить геотекстиль Fibertex ідеально однорідним, міцним і довговічним, що дозволяє уникнути розшарування і проколів.
Детальніше

Туреччина
Туреччина
Детальніше
Термомодифікований геотекстиль з Туреччини
Детальніше

Угорщина
Угорщина
Детальніше
Продукції угорських компаній на будівельному ринку України не так вже й багато. Проте бренд Tipptex добре відомий всім тим, хто працює з ландшафтним дизайном, будівнцтвом доріг, влаштуванням пласких дахів. Геотекстиль Tipptex зарекомендував себе дуже добре в будь-яких умовах використання.
Детальніше
E. I. du Pont de Nemours and Company (Дюпон) — американська хімічна компанія, одна з найбільших у світі. Вона була заснована у липні 1802 Елетер Ірене дю Пон як пороховий завод. Бізнес DuPont організований за п'ятьма категоріями: електронні та комунікаційні технології, продуктивні матеріали, покриття та кольорові технології, безпека та захист, а також сільське господарство та харчування. Геотекстиль Typar винайдено саме цією компанією.
Детальніше