Бренди

Шиповидна мембрана

Одним із матеріалів, які все частіше використовуються в будівельній галузі, є геомембрани. Як виробник геокомпозитів з великим досвідом PLASTMASTER, власник бренду Drainfol, може запропонувати матеріали найвищої якості, які відрізняються довговічністю, стійкістю до проколів, інноваційністю та широким спектром застосування, що дозволяє використовувати їх у різних галузях промисловості.
Детальніше
Бренд шиповидної мембрани з Польщі
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Сучасне цивільне та промислове будівництво не можна уявити без використання різних геосинтетичних матеріалів. Щоб асфальтове покриття доріг прослужило якнайдовше, фундамент був надійно захищений від вологи, а на плоскій покрівлі можна було облаштувати відкриту терасу, вам знадобиться шипоподібна геомембрана Ізоліт.
Детальніше
Відмінно себе зарекомендував український бренд бітумної черепиці. Шістнадцять років бітумна черепиця Акваізол поставляється на ринки України та інших країн. Великий асортимент і висока надійність - ось що відрізняє Акваізол від найближчих конкурентів. Ну і, звичайно, вартість. Співвідношення ціни та якості продукції Акваізол приємно дивує.
Детальніше