Сторінка наповнюється ....

Сторінка наповнюється ....

Введіть коректний телефон
відправляється

Введіть коректний телефон
відправляється

Bauder - 150 років успіху

Компанія Bauder GmbH & Co з головним офісом у Штутгарті є провідним виробником покрівельних систем у Європі, керованим сім'єю Баудер ось уже 150 років. Bauder надає з одних рук будь-які рішення з гідро- та теплоізоляції а також озеленення дахів, забезпечуючи проектувальникам та забудовникам впевненість у найкращому технічному виборі. Кожен п'ятий дах у Німеччині має гідроізоляцію від Bauder і кожна п'ята надкроквяна теплоізоляція на німецьких дахах поставляється Bauder.
Плоскі дахи по праву вважаються багатими на різноманітність та дають великі архітектурно-планувальні можливості. Різноманітність, яка має дві сторони: з одного – необмежені можливості оформлення, з іншого – високі, специфічні вимоги до тепло- та гідроізоляції.
Bauder у цих питаннях є суперекспертом.
На нашому сайті представлені ПВХ мембрана Termofol та ТПО мембрана Termofin. Давайте розберемося з ними трохи докладніше.

Bauder Termofol.
Виготовлена з термопластичного полівінілхлориду (ПВХ) - просте та надійне рішення для гідроізоляції будь-яких видів плоских покрівель. Одношарова гідроізоляція Bauder Termofol відповідають сучасним вимогам та забезпечує надійне укладання при влаштуванні покрівель нових будівель, промислового та цивільного призначення, а також при проведенні ремонтно-відновлювальних робіт.
Оптимальний баланс хімічних складових ПВХ-мембрани Termofol дозволяє використовувати її в будь-яких кліматичних зонах України - мембрана стійка до ультрафіолету, проколів, має низький клас горючості, підходить для будь-яких типів плоских покрівель. Bauder Termofol забезпечує безпечне укладання гідроізоляції без використання відкритого полум'я. Гладка поверхня полотен мембрани, зварювання швів гарячим повітрям забезпечують повністю гомогенне (однорідне) з'єднання рулонів мембрани між собою.
Підходять для будь-якого типу плоских покрівель (класична, інверсійна, баластна, покрівлі із озелененням). Мають високі техніко-експлуатаційні якості, довговічні, вогне- та морозостійкі. Використовуються також для реконструкції вже існуючих покрівель старих будівель. Як розділовий шар між матеріалами, що не узгоджуються: руберойдом і ПВХ мембраною - використовується нетканий геотекстиль або склополотно.

Bauder Termofin.
Мебрана може бути використана для влаштування покрівлі, як механічним способом, так і із застосуванням баласту. Широкий діапазон температури зварювання робить монтаж мембрани швидким та надійним. Екологічні властивості завдяки основному матеріалу-поліолефіну чудові: продукція не містить розчинників, важких металів, хору та інших галогенів.
Покрівельна мембрана з високоякісного поліолефіну з армуючою серцевиною зі скловолокна надійно зварюється за незначних витрат енергії (350-460 °C гарячого повітря). Поліолефін (FPO) також характеризують високу довговічність та постійні функціональні властивості протягом усього терміну служби. Мембрана Bauder Termofin – полімерний покрівельний матеріал для широкого застосування, екологічно чистий, піддається вторинній переробці.
Звичайно ж асортимент Bauder не обмежується цими мембранами, тому ви можете звертатися до нас по будь-якому з матеріалів цієї торгової марки, що вас цікавлять.

про матеріал

Введіть коректний телефон
відправляється