Реконструкція мисливського будинку

Про проект

Маємо: старий будиночок під бітумною черепицею Катепал роккі зелений. Завдання: до старої будівлі добудувати нову. Необхідно гармонійно поєднати два дахи, зберігши кут нахилу покрівли старого будинку.

В історії кожної компанії є труднощі. Питання лише в тому, хто і як до них відноситься. Ми, у разі провини, завжди признаємо свої помилки, вчимося на них та робимо висновки.

Чесно кажучи, на цьому об'єкті ми трохи невірно розрахували свої сили. Дві бригади до цього намагалися зібрати цю покрівлю і покинули її. Ми ж були впевнені, що зможемо це зробити. Врешті так і сталося, але з деякими труднощами. По-перше: за допомогою геодезистів ми зробили всі заміри на об'єкті та вирішили розробити для себе мініпроект, щоб було легше монтувати. Інженер зробив помилку в кресленнях, але виявили ми її не одразу. Довелося розбирати частину змонтованої стропільної системи та виправляти помилки.

По-друге: зібрані нашими попередниками ферми теж були не в проектних розмірах, тому виникла необхідність міняти рельєф покрівлі.

Ну і на останок: ми зірвали терміни здачі об'єкту, що для нас є неприпустимим.

Ми дійсно зробили багато висновків за результатами роботи на цьому об'єкті. І хоча історія мала добре закінчення, замовник залишився задоволений покрівлею, ми не сперечалися стосовно суми штрафу за строки. Винні, без жодних виправдань. Тим не менш, ми вирішили розповісти вам про цей об'єкт, щоб ви бачили як ми працюємо, що ми допускаємо помилки, але виходимо з таких ситуацій без втрат для замовника і більш досвідченими.

Залишилися питання?

Залиште заявку і менеджер проконсультує Вас по будь-якому питанню
Ваше ім'я
Ваш номер телефону *
Введіть коректний телефон
відправляється