ПВХ мембрани Tetto

ПВХ мембрани Tetto

Виберіть ПВХ мембрану Tetto в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Tetto по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту ПВХ мембран Tetto

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу мембрану Tetto вже зараз

Можливість побачити вашу мембрану Tetto вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, ПВХ мембрани Tetto. Підібрати кольори водостічної системи.

Максимально повний розрахунок кошторису

Максимально повний розрахунок кошторису

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису пласкої покрівлі Tetto з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з ПВХ мембранами Tetto, завжди укомплектовані спеціалізованим інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Бюджет закупівлі ПВХ мембран Tetto

Якщо ви цікавитеся мембранами Tetto, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з розрахунку кошторису, залиште ваш номер телефону

ПВХ мембрани Tetto

ПВХ - мембрана Tetto® має всі необхідні якості, якими повинна мати сучасна гідроізоляція.
ПВХ мембрана Tetto – це високонадійна гідроізоляція.
Важливими властивостями мембран ПВХ Tetto є висока міцність, що поєднується з еластичністю мембранного полотна.
ПВХ мембрана Tetto Rooftop ST - полімерний, синтетичний, багатошаровий, абсолютно герметичний покрівельний матеріал, який суттєво спрощує та прискорює процес монтажу покрівлі. Має захист від ультрафіолетових випромінювань (сонячних променів). На сьогоднішній день це найпоширеніший замінник руберойду. Порівняно з руберойдом ПВХ мембрана Tetto Rooftop ST швидше монтується, монтаж проводиться без відкритого вогню, а найголовніше має в рази більший термін експлуатації, руберойд також є горючим матеріалом, на відміну від ПВХ мембрани Tetto Rooftop ST
Мала вага ПВХ мембрани Tetto Rooftop ST значно зменшує навантаження на основу. ПВХ мембрана порівняно недороге покриття, враховуючи те, що один шар матеріалу забезпечує повну гідроізоляцію покрівельного покриття.
Термін експлуатації покрівлі, виконаної на основі мембрани ПВХ, більше 50 років. Рубероїд прослужить не більше 10 років.
Зверніть увагу, що дахи з мембран ПВХ відрізняються хорошою вітростійкістю.
Вибір еластичної та високоміцної, гнучкої ПВХ мембрани як основний покрівельний матеріал відкриває необмежені можливості для реалізації найсміливіших дизайнерських рішень при проектуванні.
ПВХ мембрани Tetto Rooftop ST використовуються для ділянок відкритої покрівлі, виходів та примикань.
ПВХ мембрана Tetto – полімерний гідроізоляційний матеріал на основі пластифікованого полівінілхлориду.
Вона складається із двох куль пластифікованого полівінілхлориду, розділених армованою сіткою.
Для зменшення нагріву внаслідок максимального відображення сонячних променів верхня куля має світло-сірий колір, який складається з наповнювача, пластифікаторів, стабілізаторів, антипіренів і барвників.
Нижня куля не має стабілізаторів та антипіренів і виконується у темному кольорі.
ПВХ мембрана Tetto – виготовляється методом співекструзії, який на сьогоднішній день є найбільш ефективною технологією виробництва, захищає від більшості зовнішніх впливів мембрану.
Мембрани Tetto є високоякісним покрівельним матеріалом для формування м'якої плоскої покрівлі. ПВХ мембрани Tetto використовуються там, де потрібно забезпечити дуже швидкий монтаж плоскої покрівлі в умовах, які не дозволяють змонтувати якесь інше покрівельне покриття, прикладом таких умов можна назвати несприятливі погодні умови - дощ, сніг, низька температура тощо. Після встановлення м'яка покрівля з полівінілхлоридних мембран не вимагає уваги та догляду, а її монтаж та ремонт дуже прості. Монтаж м'якої покрівлі Tetto вважається менш трудомістким, ніж монтаж руберойду, профільованих металевих листів та композитних панелей, а трудовитрати при ремонті м'якої покрівлі з полівінілхлоридних мембран можна порівняти з ремонтом будь-якої м'якої листової покрівлі.
М'яка покрівля для плоских дахів
ПВХ мембрани Tetto у ролі покрівельного матеріалу для плоских дахів стали застосовуються порівняно недавно. Мембрани стійко витримують велике навантаження, яке лягає на будь-яку плоску покрівлю кожною зимою, а так само не тріскається, як це буває з багатьма синтетичними матеріалами, на сильному морозі.

про матеріал

Фото готових об'єктів з мембранами Tetto

Споживчі характеристики

Монтаж ПВХ мембран Tetto

Для того, щоб клієнти не витрачали час та нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці мембран Tetto в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, які нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Tetto. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу ПВХ мембран Tetto

Отримати консультацію по монтажу ПВХ мембран Tetto

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште ваш номер телефону