Бренди

Плитка ручного формування

Німеччина
Німеччина
Детальніше
Одні з кращих цеглу та плитку для облицювання фасаду і внутрішніх приміщень виробляє німецька сімейна компанія MUHR. Тільки натуральні кольори, які досягаються температурою випалу і висока німецька якість - запорука успіху продукції MUHR. Ви можете бути впевнені в тому, що якщо ваш вибір зупинився на продукції MUHR, вона прослужить вам десятиліття і лише примножить вартість об'єкта де була використана.
Детальніше

Німеччина
Німеччина
Детальніше
В 20017 році німецький виробник цегли та бруківки компанія Olfry відсвяткувала свій 110-річний ювілей. Взагалі, німецькі виробники демонструють разючу довголіття практично в будь-якій галузі. Але у виробництві матеріалів це помітно дуже сильно. Основа такого феномена - якість і постійні інновації. І Olfry тут не виняток.
Детальніше

Нідерланди
Нідерланди
Детальніше
Нідерланди традиційно відносять до одних з "першовідкривачів" клінкерної цегли та плитки, а також цегли та плитки ручного формування та бруківки. Практично всі нині діючі мануфактури мають солідний вік за сто років. Такий термін роботи підприємствам дають поклади глини, якими повна країна. Залягають вони неглибоко і розробка кар'єрів справа не складна і не дорога. De Rijswaard (Де Рісвард) один з таких столітніх брендів. Пропонуємо з ним познайомитися ближче.
Детальніше