Фасадні вікна з металопластику OpenTeck

Фасадні вікна з металопластику OpenTeck

Виберіть вікна OpenTeck в нашому шоу-румі

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту в шоу-рум

4 варіанта профілю

Вікна для житлових і не житлових приміщень

Монтаж та комплектація аксесуарами

Зверніть увагу на:

Можливість отримати розрахунок та договір одразу після замірів

Можливість отримати розрахунок та договір одразу після замірів

Наші фахівці мають можливисіть одразу на об'єкти зробити розрахунок після замірів та надати інформацію про строки виготовлення та монтажу вікон OpenTeck. А також підписати угоду на поставку та монтаж.

Максимально повний розрахунок кошторису фасадних вікон OpenTeck

Максимально повний розрахунок кошторису фасадних вікон OpenTeck

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок фасадних вікон OpenTeck з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з монтажу фасадних вікон OpenTeck, яких надає Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії і мають знання та досвід, для її монтажу.

Бюджет закупівлі фасадних вікон OpenTeck

Якщо ви цікавитесь фасадними вікнами OpenTeck для вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Переваги вікон з профілю OpenTeck

Якість народжується там, де робота поєднується з пристрастю. Тому OpenTeck - це не лише провідний виробник профільних віконних і дверних систем, ПВХ-підвіконь, пластикових відливів і комплектуючих до них, але, передусім, команда професіоналів, які захоплені своєю справою. Широкий асортимент профільних систем з ПВХ найвищої якості виправдає очікування навіть найвимогливіших клієнтів.
Український виробник на ринку України з 2006 року. Уся продукція OpenTeck підтверджена сертифікатами.Відгуки проектувальників, монтажників і будівельників підтверджують якість продукції OpenTeck. Компанії OpenTeck застосовує передові технології в переробці вторинної сировини. Власна лабораторія проводить контроль усіх партій ПВХ-профілю і інструменту кожну годину. Одна з кращих пропозицій на ринку. Якісний український продукт.

В лінійці фасадних вікон є чотири основні варіанти профілю:

Серія Elit Soft 70
Вишуканий дизайн скруглений профіль і ефективна теплоізоляція на 6 камер
Монтажна глибина – 70 мм
Опір теплопередачі – 0,90 м2·°С/Вт
Шумоізоляція до 40 дБ

Серія Elit Evo 70
Класичний дизайн і ефективна теплоізоляція на 6 камер
Монтажна глибина – 70 мм
Опір теплопередачі – 0,90 м2·°С/Вт
Шумоізоляція до 40 дБ.</li>

Серія De-Lux Evo 60
Система для житлових приміщень та офісів на 5 камер
Монтажна глибина – 60 мм
Опір теплопередачі – 0,82 м2·°С/Вт
Шумоізоляція до 35 дБ

Серія Imperial 4k
Для скління промислових будівель на4 камери.
Монтажна глибина – 60 мм
Опір теплопередачі – 0,75 м2·°С/Вт
Шумоізоляція до 32 дБ

Вибираючи склопакет, зокрема зверніть увагу на основні чинники, що впливають на його теплоізоляційні властивості: кількість камер, відстань між шарами скла, наявність енергозбережного (низькоемісійного) напилення на поверхні скла і заповнення камер інертним газом(аргоном, криптоном або їх сумішшю).
Ваш будинок відображає ваш стиль і індивідуальність. Правильно підібраний колір віконної рами надаватиме дизайнерський ефект усьому фасаду будівлі, а також інтер'єру приміщення. OpenTeck пропонує великий вибір кольорів і фактур обробки поверхні віконних профілів, тому у вас практично необмежені можливості дизайну. Різноманітність варіантів варіюється від класичного білого до надзвичайно яскравих кольорів. Також можна вибрати і текстуру поверхні: під дерево, метал, мармур, натуральний камінь.
При виборі вікна зверніть увагу на основні чинники, що впливають на теплоізоляційні властивості вікна: кількість камер, відстань між шарами скла, наявність енергозбережного(низькоемісійного) напилення на поверхні скла і заповнення камер інертним газом(аргоном, криптоном або їх сумішшю).

При виборі фурнітури запитуйте продукцію європейських виробників (Австрія, Німеччина) - така фурнітура безпроблемно функціонує багато років, навіть при інтенсивній експлуатації.

Потурбуйтеся про кілька режимів відкривання (поворотне, відкидне, мікропровітрювання) - це дозволить підтримувати комфортний мікроклімат в приміщенні при будь-якій порі роки. Якщо ж у Вас підвищені вимоги до функціонала вікна, запитуйте у менеджера про додаткові можливості(приховані петлі, противовзломну фурнітуру, ручки із замком та ін.)

ВАРТО ПАМ'ЯТАТИ! Згідно ДСТУ на більшій території України в приміщеннях, що опалюються, рекомендується застосовувати 2-камерні склопакети з щонайменше одним енергоефективним напиленням на склі, бажано заповненим інертним газом.

про матеріал

Монтаж металопластикових вікон OpenTeck

Монтаж металопластикових вікон OpenTeck

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону