Плитка ручного формування Rijswaard

Плитка ручного формування Rijswaard

Виберіть плитку ручного формування Rijswaard в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Плитка ручного формування Rijswaard для фасаду або інтер'єру

Поставляємо плитку ручного формування Rijswaard по всій Україні

Великий шоу-рум просто неба

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу плитку ручного формування Rijswaard вже зараз

Можливість побачити вашу плитку ручного формування Rijswaard вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, плитку ручного формування Rijswaard.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок плитки ручного формування Rijswaard з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з укладання плитки ручного формування Rijswaard, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу плитки ручного формування.

Бюджет закупівлі плитки ручного формування Rijswaard

Якщо ви цікавитесь плиткою ручного формування Rijswaard для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Плитка ручного формування Rijswaard

Компанія De Rijswaard - відомий голландський виробник плитки ручного формування та найбільший постачальник будматеріалів високого класу в Європі. Неперевершений зовнішній вигляд плитки ручного формування Rijswaard не тільки може прикрасити фасад будь-якої будівлі, але і внести додатковий елемент декору інтер'єр приміщення.
Турбота про майбутнє якості продукції - ось що відрізняє голландський бренд De Rijswaard від інших виробників. Перед тим як перетворитися в плитку ручного формування, глині ​​дають витримку в 1 рік. Це сприяє більш щільному прилягання частинок при формуванні і випалюванні. Саме тому і цегла і плитка De Rijswaard виходять надміцним.
Натуральні кольори базових колекцій плитки De Rijswaard доповнені оригінальними кольорами колекцій состаренних.Плітка ручного формування має виражену рельєфом і підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт.
Плитка ручного формування Rijswaard - відмінне рішення для створення індустріальної риси власного інтер'єру. Колись приховані цегляні стіни будинку під шаром штукатурки і шпалер в стилі лофт прийнято «оголяти». Імітація кладки цегли з допомогою плитки Rijswaard і відкрите планування - невід'ємна частина волелюбного архітектурного стилю.
Цегляна кладка виглядає дуже естетично і виконує роль візуального розширення простору в приміщенні. Завдяки плитці ручного формування Rijswaard будь-яку кімнату можна розділити на умовні зони в залежності від їх функціонального призначення.
Використовуючи імітацію цегляної стіни, кімната набуває нестандартний і ефектний зовнішній вигляд. Неповторність цегельного облицювання плитки Rijswaard додасть ультрамодний і сучасний інтер'єр приміщення. А в разі застосування на фасаді будівлі, ви отримаєте затишний голландський будиночок.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання плитки ручного формування Rijswaard

Переваги

Переваги

  • Різноманітність колірної гами цієї продукції досягається шляхом змішування різнокольорових сортів глини або зміною температурного режиму та часу випалення. Така технологія дозволяє досягати неповторних забарвлень, тональність яких може змінюватись навіть в одній партії товару. Така плитка - ідеальне рішення, якщо Ви плануєте створювати оригінальні та неповторні архітектурні ансамблі;
  • Ще одна перевага - це екологічно чистий продукт, тому що для виробництва береться виключно природна сировина;
  • Цей матеріал не боїться різких перепадів температур і абсолютно нечутливий до різних хімічних впливів. Плитка не схильна до вигоряння і не втрачає свій початковий колір під впливом прямих сонячних променів, тому зовнішній вигляд фасаду зберігається незмінним протягом усього часу експлуатації;
  • Маючи невелику вагу, вона не збільшує загальне навантаження на конструкцію, що несе, і фундамент. Багатьом сподобається, що її легко очистити від забруднень і не потрібно особливого догляду.

Споживчі характеристики

Термін служби більше 50 років
Вкладання плитки ручного формування Rijswaard

Вкладання плитки ручного формування Rijswaard

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону