Фальцева покрівля з титан-цинку Rheinzink

Фальцева покрівля з титан-цинку Rheinzink

Виберіть фальцеву покрівлю Rheinzink в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

Підтримуємо наявність на складі

Побудували для клієнтів великий шоу-рум просто неба

Поставляємо Rheinzink по всій Україні

Ціни та опис усього асортименту титан-цинку Rheinzink

Подивитись Каталог

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Можливість побачити вашу покрівлю вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити під відкритим небом, при природному освітленні, більше сотні покрівельних матеріалів, та, зокрема, фальцеву покрівлю Rheinzink. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок кошторису Rheinzink

Максимально повний розрахунок кошторису Rheinzink

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок кошторису фальцевої покрівлі Rheinzink з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по вашій покрівлі. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність штатних покрівельників

Наявність штатних покрівельників

Покрівельні бригади, що працюють під брендом Terizo з фальцевою покрівлею Rheinzink, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії, мають знання і досвід, отриманий на навчальних семінарах і практиках.

Розрахунок бюджету матеріалів

Якщо ви цікавитесь титан-цинком Rheinzink, як покрівельним матеріалом для Вашого будинку, пропонуємо зробити розрахунок кошторису, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для уточнення деталей

Rheinzink - титан-цинк з Німеччини

Компанія Rheinzink була заснована в 1966 році Німеччини і ось вже більше 50 років Rheinzink Group виробляє на своєму заводі в Даттельні високоякісний титан-цинк. Сьогодні в компанії працює 800 співробітників, а представництва компанії є більш ніж в 30 країнах на п'яти континентах. Rheinzink титан-цинк застосовується для виготовлення покрівлі, облицювання фасадів, слухових вікон та водостічних систем. Багато всесвітньо відомі архітектори, такі як Даніель Лібескінд, Френк Гері, Заха Хадід, відкрили для себе цей приголомшливий матеріал. Завдяки своїй довговічності і високого ступеня переробки Rheinzink також є чудовим матеріалом для водостічних систем будь-яких типів. На сьогоднішній день кожен третій продукт Rheinzink виготовляється з переробленого цинку, одного разу застосовувався в будівництві. У 1999 році після оцінки всього життєвого циклу, цинк-титан був сертифікований незалежною організацією IBU (АУБ) і визнаний екологічно чистим.
Для архітекторів Rheinzink як матеріал привабливий завдяки величезним можливостям його застосування: від авангардних до традиційних рішень. Покрівлі та фасади з Rheinzink - це завжди високоякісне, функціональне покриття, що не виходить з моди. Rheinzink застосовують для облицювання слухових вікон, фронтонів або камінних труб, карнизів, звисів покрівлі або гаражних дверей. Rheinzink прекрасно поєднується і з іншими покрівельними матеріалами в якості аксесуарів - зі сланцем, керамічної і цементно-піщаної черепицею.

про матеріал

Фото готових будинків з фальцевою покрівлею Rheinzink

Переваги

Переваги

Фахівці в галузі будівництва дахів виділяють цілий ряд переваг титан-цинку Rheinzink:

  • довговічність. Завдяки високим антикорозійним властивостям металів термін служби досягає понад 100 років
  • стійкість до механічних впливів. Зберігає естетичний вигляд покрівлі / фасаду і продовжує термін служби
  • висока здатність до пайки. Спрощує роботи по монтажу, навіть при створенні великої кількості стиків і швів
  • самовідновлення. Згодом незначні пошкодження - подряпини від гілок, кігтів птахів і тварин - мають властивість затягуватись
  • пластичність. Важливий фактор, що враховується при спорудженні складних архітектурних об'єктів - вежі, куполи, водостоки і тд.
  • екологічна безпека

Недоліки

Але є у титан-цинку і деякі особливості, про які необхідно знати і пам'ятати. Основний негативний момент - це певний температурний режим для монтажу. Rheinzink вкрай небажано монтувати при середньодобовій температурі нижче +7. Це в свою, чергу, може дуже сильно гальмувати роботу на об'єкті в зимовий період. Другий момент - це особливі умови зберігання матеріалу. Rheinzinkдаже спеціально розробив інструкцію як повинен зберігатися метал. Якщо ці умови не можуть бути дотримані, всі зауваження по продукції, у тому числі по гарантії, прийняті не будуть.

Недоліки
Висновок

Висновок

Незважаючи ні на що, титан-цинк Rheinzink залишається одним з найулюбленіших матеріалів серед клієнтів і архітекторів. І якщо до недавна їх фантазію стримувала колірна гамма з трьох кольорів, то сьогодні лінійка Color повністю зняла всі обмеження на увета і форми Rheinzink. До нашої великої радості, цей матеріал все частіше можна зустріти і в Україні. Причому, використання його як в приватному житловому будівництві так і на об'єктах культурної спадщини не може не радувати.

Споживчі характеристики

Кут нахилу покрівлі від 5 градусів з ущільнювачем
Вага м2 від 5,04 до 5,9 кг
Строк служби від 90 років
Ціновий диапазон від 918 до 1530 грн/м2

Монтаж фальцевої покрівлі Rheinzink

Для того щоб клієнти не витрачали час і нерви на пошук підрядника для покрівельних робіт, ми пропонуємо при покупці фальцевої покрівлі Rheinzink в нашій компанії відразу ж узгодити і замовити монтаж цього матеріалу фахівцями Terizo.

Наші об'єкти

Краще будь-якої реклами за компанію скаже кількість і якість об'єктів, яке нею побудовано. Наші об'єкти - це багаторічний досвід і Ваша гарантія того, що ви отримаєте надійну, теплу і якісну покрівлю Rheinzink. Кожен об'єкт в цьому розділі змонтований нашими фахівцями, перевірений технаглядом і переданий замовнику.

Переглянути всі об'єкти
Отримати консультацію по монтажу фальцевої покрівлі Rheinzink

Отримати консультацію по монтажу фальцевої покрівлі Rheinzink

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації залиште Ваш номер телефону