PROFIL

PROFIL

Польща
Польща
Водостічну систему PROFIL виробляють понад тридцять років. В Україні цей бренд знайом покупцям понад двадцять років. На сьогоднішній день це найпопулярніша водостічна система у нас в країні. Та й за кордоном PROFIL користується заслуженим авторитетом і попитом. У чому ж секрет? В балансі ціни та якості. PROFIL пропонує споживачам дуже комфортні ціни не на шкоду технічним характеристикам. Основною проблемою ПВХ водостоків є вигоряння. У бюджетних виробників таке може відбуватися вже через два-три роки. PROFIL дає десятирічну гарантію на УФ-стабільність своїх водостічних систем. Невелика кольорова гамма асортименту компенсується правильно підібраними пігментами при виробництві. Це дозволяє підібрати водостічні системи PROFIL практично під будь-яке покрівельне покриття і колір.
показати усе
сховати

Офіційний дилер

Ми гарантуємо наявність водостічних систем PROFIL на складі. Немає необхідності чекати своє замовлення. Можна планувати монтаж відразу після замовлення.

Що виготовляє компанія

Водостік пластиковий PROFIL

Якщо ви хочете більше дізнатися про продукцію компанії Profil, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.