Tilе

Tilе

Україна
Україна
Тайл виробляє металочерепицю, профільовані листи, покрівельні панелі з готовими для монтажу замками «клік-фальц», сталеві стінові касети ТСК, фасадні панелі, металевий слайдинг, блок-хаус (декоративні панелі) і аксесуари для покрівлі. Більше 30 виробничих ліній, 18 філій по всій Україні забезпечують компанії Tile місце серед десяти найбільших виробників продукції з металу. Практично всі лінії автоматизованими. Що скорочує виробничий цикл і ризики виробничих помилок зводить до мінімуму. Сировиною для виробництва продукції Тайл є матеріали: Voestalpine (Австрія), U.S.Steel (Словаччина), ArcelorMittal (Німеччина) та ін ..
показати усе
сховати

Що виготовляє компанія

Клікфальц Tilе

Найбільший в Україні виробник виробів з металу, львівська компанія Tile, розширила асортимент клікфальцем порівняно недавно. На сьогоднішній день, продукція вже користується чималою популярністю. В першу чергу це завдяки асортименту стали з Німеччини, Словаччини та Китаю, а в другу ціноутворення. Клікфальц Tile виготовляється зі сталі товщиною від 0,4 мм до 0,55 мм. В цьому випадку, покупець вибирає продукцію виходячи з бюджету. Що значно збільшує варіанти вибору для клієнта.

Металочерепиця Tilе

Металочерепиця Tile бренд порівняно молодий, але дуже амбітний. Відмінна риса цього виробника - моделі металочерепиці можуть бути зроблені в будь-якому доступному на виробництві металі. Таким чином - покупець може вибрати профіль металочерпиці який йому сподобався на свій бюджет. Це значно розширює можливості при виборі покрівельного матеріалу.

Наші контакти

Офіс у Київі

м. Київ,

Петропавлівська 14-Е, ТЦ "ДІАМАНТ"

Робочий час: Пн-Сб 8:30-18:30
на картi

Офіс в Одесі

м. Одеса,

Чорноморського Козацтва, 80, оф.1

Робочий час: Пн-Пт 9:00-18:00
на картi