Титан-цинк Rheinzink

Титан-цинк Rheinzink

Німеччина
Німеччина
Титан-цинк для багатьох - загадкове і складне словосполучення, не завжди зрозуміле, коли мова йде про матеріали для дахів. Історія його така: понад 60 років тому німецькі технологи ризикнули призвести на світ сплав 99% -ої чистоти цинку з додаванням до нього титану для протидії агресивним атмосферним опадам, а також міді для кращої пластичності. В результаті вийшов матеріал, який на сьогоднішній день є чи не основним у Європі для проектування різних типів будівель: від котеджів до стадіонів і офісних будівель. Таке широке застосування титан-цинк отримав завдяки своїй природній красі і терміну служби, який обчислюється десятками років. Фальцеві покрівлі, луска і ромби, куполи соборів, стіни хмарочосів - застосування титан-цинку обмежена тільки фантазією архітектора. Повірте, ви будете в захваті від своєї покрівлі.
показати усе
сховати

Що виготовляє компанія

Вентильований фасад з металу Титан-цинк Rheinzink

Якщо ви хочете більше дізнатися про вентильовані фасади Rheinzhink, переходьте за посиланням Детальніше. Якщо готові робити замовлення, переходьте до Каталогу і обирайте свій товар. Після замовлення з вами зв'яжеться менеджер для організації доставки.

Фальцева покрівля Титан-цинк Rheinzink

Rheinzink є провідним світовим виробником титан-цинку з маркою «Зроблено в Німеччині» і характеризується універсальним архітектурним стилем. Різноманітність пропонованих покрівельних систем і фасадів дозволяє реалізовувати індивідуальні рішення для будь-якого смаку, навіть на додаток до класичних форм. Незалежно від того, який стиль виберете Ви: кожне рішення від Rheinzink буде прекрасно виглядати незалежно від часу, не вимагати особливого догляду і буде забезпечувати довготривалий захист.