Клінкерна цегла

Клінкерна цегла

Виберіть клінкерну цеглу в нашому шоу-румі:

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште номер телефону для організації візиту

2 найпопулярніших бренда клінкерної цегли в Україні

Більше 50 варіантів моделей та кольорів клінкерної цегли

Великий шоу-рум просто неба

Зверніть увагу на:

Можливість побачити вашу клінкерну цеглу вже зараз

Можливість побачити вашу клінкерну цеглу вже зараз

Ми побудували найбільший шоу-рум для наших клієнтів, щоб вони могли побачити просто неба, при природному освітленні, більше сотні покрівельних та фасадних матеріалів, та, зокрема, клінкерну цеглу. Підібрати кольори водостічної системи та підшивки звісів. З'ясувати для себе гармонічне поєднання фасаду та покрівлі.

Максимально повний розрахунок

Максимально повний розрахунок

Наша компанія завжди робить детальний розрахунок клінкерної цегли з метою уникнення непередбаченого збільшення витрат по замовленню. Враховуйте це при порівнянні з пропозиціями конкурентів.

Наявність кваліфікованих майстрів

Наявність кваліфікованих майстрів

Майстри з укладання клінкерної цегли, яких може порекомендувати Terizo, завжди укомплектовані інструментом, контролюються інженером компанії - підрядника і мають знання і досвід, для монтажу плитки ручного формування.

Бюджет закупівлі клінкерної цегли

Якщо ви цікавитесь клінкерною цеглою для вашого будинку чи інтер'єру, пропонуємо зробити розрахунок кошторису в будь-якому з брендів, для кращого розуміння бюджету будівництва

Введіть коректний телефон
відправляється

Залиште свій номер телефону, для зв'язку з менеджером для розрахунку кошторису

Ми є офіціийними представниками наступних брендів

Клінкерна цегла

Незважаючи на хід часу, процес виготовлення цегли практично не змінився. Прогрес всього лише в тому, що машини замінили людину, а за якістю продукції доглядають комп'ютери. Формула проста. З суміші однорідної консистенції: глини, кварцу та інших субстанцій, що збільшують їх пластичність, формуються цеглини. Далі сушка і випалення протягом декількох годин. Клінкер, в якості матеріалу надзвичайно надійний, з закріпленим в технологічному процесі кольором і структурою і завжди зберігає свіжий вигляд.
Зовнішній шар стіни будинку часто називають лицьовим або фасадним. Клінкерна цегла використовується при будівництві фасаду завдяки стабільній надійності. Вона не піддається впливу біологічної корозії, вогню та морозу. Відноситься до будівельних матеріалів які є найбільш стійкими до зовнішніх умов. Її якості трансформуються в довгостроковий захист стіни від впливу сонячних променів, опадів, коливань температури повітря. За винятком періодичного обмивання стіни чистою водою, клінкер на фасаді не вимагає майже ніякого обслуговування або оновлення.
В Україні найпопулярнішим облицювальним матеріалом і раніше залишається штукатурка. Раніше це була традиційна цементно-вапняна штукатурка, тепер її замінили мінеральні, акрилові або силіконові. Основним чинником який впливає на вибір штукатурки є часто ні чим не обгрунтована віра в економію вартості покупки матеріалів. Цегляні фасади є дорожчими в момент покупки, але слід враховувати, що при їх використанні немає потреби в додаткових коштах на утримання. Проте, якщо йде мова про штукатурний фасаді, виділяти кошти, пов'язані з ремонтом штукатурного покриття, доведеться регулярно. При цьому, фасад з клінкерної цегли залишається протягом багатьох років красивим і майже не вимагає технічного обслуговування. Створена в процесі випалу цегли міцна поверхня не дозволяє проникнути бруду, колір залишається стійким.
Також, треба враховувати, що клінкерна цегла забезпечує належний мікроклімат і покращує теплоізоляційні властивості будівлі. Тришарові стіни з фасадом з клінкеру економлять витрати на опалення взимку і створюють комфортабельні умови влітку.
Виходячи з геометричних розмірів цегли, більшість виробників пропонують свою продукцію в різних форматах: NF, DF, 2DF, WF, WDF, де NF найменший розмір, а WDF найбільший. Звертайте на цей момент увагу при покупці. Так як бувають ситуації, коли замовник орієнтуються на здавалося б привабливу ціну за одиницю цегли. Надалі виявляється, що придбали цеглу меншого формату з більшою витратою на м2.
Традиційними кольорами клінкерної цегли залишаються червоний, сірий, коричневий і жовтий. Але, як уже писалося вище, технології зараз дозволяють робити практично будь-який колір і відтінок. У деяких виробників можна зустріти навіть таку послугу - замовлення цегли индивидульно розробленого кольору або відтінку.
Поверхня клінкерної цегли може бути гладка, рифлена, формована вручну, з піскоструминної обробкою, бутова або тесана.
Безперечна заслуга архітекторів в тому, що вони вміло ввели клінкер в сучасну архітектуру. Завдяки сучасним технологіям, клінкерну цеглу тепер використовують в будівлях з найвищими параметрами енергозбереження, а проекти з її використанням вражають уяву. Залежно від обраного кольору, розміру і фактури цегли, ви також зможете реалізувати будь-які екстравагантні ідеї. У поєднанні з різними варіантами укладання цегли, а також кольору затирки, будинок отримає винятковий, неповторний стиль. Точно як ваш будинок мрії.

про матеріал

На фото ви можете побачити приклади використання клінкерної цегли в інтер'єрі та екстер'єрі

Переваги

Переваги

  • Великий термін експлуатації. Завдяки особливим технологіям виробництва клінкер може прослужити більше 100 років;
  • Високі естетичні властивості. Вони бувають різних форм, кольорів та текстур;
  • Досить широка сфера застосування;
  • Універсальний. Він міцний, гарний естетичний вигляд, підходить як для зовнішніх, так і для внутрішніх робіт, застосовується у масштабному будівництві та для мощення доріжок.

Недоліки

  • Клінкер дорожчий за звичайну цеглу, тому найчастіше його використовують тільки для лицьових поверхонь.
Недоліки

Cпоживчі характеристики

Термін служби від 50 до 100 років
Клінкерна цегла

Монтаж клінкерної цегли

Введіть коректний телефон
відправляється

Для отримання консультації з монтажу залиште ваш номер телефону